#Команда_ДСЗ вітає захисників України із прийдешнім святом! Історії успіху наших Героїв надихають!

Демобілізований військовослужбовець Олександр Андарак, родом з Луганщини, з початком воєнних дій на Сході країни з дружиною та двома дітьми переїхав до Черкас. Колись, ще до війн,  Олександр працював гірником на ВП «Шахта ім. В.В.Вахрушева» та ВП «Шахтоуправління Ясенівське», згодом комерційним директором на ТОВ «Некатрейдгруп». З 2017 року проходив службу командиром взводу у військових частинах А2615 та А3085. Переїхавши на Черкащину звернувся до міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Навесні закінчив навчання на курсах цільового призначення за програмою «Підприємництво та бізнес-планування», успішно захистив бізнес-план на тему «Послуги з покриття підлоги наливним епоксидним матеріалом». Отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, почав власні бізнес-ідеї втілювати в життя.  Наразі Олександр має свою базу клієнтів, а його послуги мають попит серед замовників.

Ще одним яскравим прикладом є історія Віталія Хована, жителя с. Руська Поляна, що на Черкащині. Чоловік за освітою правознавець, у період з 2004 по 2016 роки проходив службу в Управліннях Міністерства внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України на посаді оперуповноваженого. З початком подій на Сході країни проходив військову службу в АТО та працював на посаді командира відділення технічного обслуговування автомобільної техніки. Повернувшись на мирну територію, Віталій звернувся до Черкаської районної філії обласного центру зайнятості з метою знайти роботу. Фахівці філії запропонували чоловіку пройти навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу». Успішно отримавши відповідні знання та навички, Віталій захистив бізнес-план на тему «Реалізація овочів та фруктів». На сьогодні молодий підприємець має власне бачення розвитку своєї справи та секрет успішності – як бути конкурентоспроможним на ринку збуту продукції. А служба зайнятості, надавши одноразово допомогу, стане фінансовим стартом до реалізації перших підприємницьких кроків.

Таких життєвих історій безліч… Саме жага до життя та прагнення до самореалізації допомагають колишнім бійцям йти вперед  впевненими кроками, досягати результату, незважаючи на перешкоди, які трапляються на життєвому шляху. А служба зайнятості і надалі буде слугувати підтримкою для наших творців Миру, наших захисників, щоб був привід пишатися земляками.