На Волині відкрили Центр розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості. Робота Центру спрямована на підтримку становлення та успішного розвитку підприємництва.

Про це повідомив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк під час урочистого відкриття Центру.

«Служба зайнятості сьогодні на етапі реформування у сервісну соціальну службу, яка оперативно реагуватиме на потреби ринку праці. Центр розвитку підприємництва – яскравий елемент цього перетворення. Ми прагнемо об’єднати діючих підприємців, початківців у сфері бізнесу та тих, хто лише мріє про підприємництво, аби спільно долати труднощі у розвитку власної справи. Переконаний, що разом у нас усе вийде», – зазначив Р. Романюк.

Основними завдання нового Центру визначено:

– розбудувати ефективну інформаційну інфраструктуру підтримки підприємництва;

– підвищувати конкурентоспроможність підприємців;

– надавати якісну інформаційно-консультаційну допомогу підприємцям;

– мотивувати людей до започаткування власної справи.

Відтепер, всі підприємці Ковельщини матимуть змогу в одному місці отримати консультації з питань: державної реєстрації суб’єктів господарювання, податкового законодавства, ліцензування, патентування та сертифікації бізнесу, відкриття рахунків у банківських установах, з підбору та конкурентного відбору персоналу, оформлення трудових відносин; фінансової підтримки (одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; отримання банківських кредитів; інша фінансова допомога).

Аби послуги Центру розвитку підприємництва були доступними для широких кіл населення, Ковельський міськрайонний центр зайнятості створив відповідну сторінку «Ковельський центр розвитку підприємництва» у соціальній мережі Facebook, яка передбачає онлайн-спілкування, оперативне надання консультацій з ведення бізнесу усім, хто того потребує. Також доступність до послуг Центру забезпечуватимуть електронна пошта та скайп.