Владислав Левицький, житель Черкащини, свого часу закінчив Тальянківський державний аграрний технікум за спеціальністю «Агроном», але довгий час працював слюсарем–ремонтником з ремонту технологічних установок. Так сталося, що Владислав втратив роботу і звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Фахівці служби запропонували безробітному варіанти роботи, зокрема – можливість пройти стажування на робочому місці, а саме в ТОВ «Добробут», що спеціалізується на роздрібній торгівлі пальним та має вакансії операторів заправних станцій.

«Робота оператора АЗС складна і відповідальна. Оператор має велику кількість обов’язків, співробітник перебуває в постійному контакті з клієнтами і здійснює грошові взаєморозрахунки, тож робота вимагає підвищеної концентрації уваги. Та головне – це повинна бути відповідальна людина, яка не боїться працювати», – коментує керівник товариства Людмила Сідько.

Протягом стажування Владислав вивчає правила роботи з обладнанням заправної станції, очисної установки, касовим апаратом, знайомиться з процедурою прийому та реалізації палива, нормами пожежної безпеки, правилами охорони праці на АЗС тощо.

«Така послуга як стажування на робочому місці досить популярна серед роботодавців Черкащини. Адже для того, щоб знайти кваліфікованого та сумлінного робітника необхідно докласти чимало зусиль. Скориставшись цим сервісом, роботодавець сам готує для себе майбутнього працівника», – коментує директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

За словами керівника підприємства, Владислав досить швидко опановує нові знання, відповідально вивчає всі технологічні процеси на станції. Чоловік адаптується до нового робочого місця та, що не менш важливо – до колективу. Тому Л. Сідько після завершення стажування вже готова взяти на постійну роботу колишнього безробітного Владислава Левицького.