Кажуть, хто хоче працювати – той шукає можливості, а хто не хоче – знаходить причини. Саме таким є життєве кредо Сергія Мирошниченка, в минулому – безробітного, а нині – успішного підприємця.

У 2004 році, втративши роботу, Сергій звернувся до Криничанського районного центру зайнятості Дніпропетровської області. Хлопець на той час вже мав повну вищу освіту – закінчив фізичний факультет Дніпропетровського державного університету. Однак він був розгублений, адже вакансій за його фахом на той час не було. Що ж роботи далі?

 Безробітний відвідував семінари з підприємницької діяльності, пройшов ряд профдіагностичних тестувань, які підтвердили його готовність до започаткування власної справи, та вступив на курси за навчальною програмою «Основи бізнес-планування».

 «Повернувшись після навчання, я на відмінно захистив свій бізнес-план і переконав членів комісії в доцільності бізнес-проекту. Відтоді, вже 15 років  я – господар магазину. Сфера мого бізнесу – продаж, ремонт, сервіс мобільних телефонів, планшетів і аксесуарів, супутникових антен, тюнерів тощо», – зазначяає Сергій.

Підприємець вдячний службі зайнятості за допомогу та дає три поради безробітним, які планують стати підприємцями: «Вірити в себе, не здаватися, якщо виникають труднощі. Обрати таку бізнес-ідею, яка була б конкурентоспроможною. Бути рішучим і вміти ризикувати».