Сьогодні Максим Романець – успішний підприємець, але був період у житті, коли він поповнив ряди безробітних. По допомогу в працевлаштуванні чоловік звернувся до Летичівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

На семінарі «Як розпочати власну справу?» Максим почув про можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Він одразу зацікавився цією ідеєю, а згодом закінчив навчання на курсах з основ підприємницької діяльності.

Максим розробив бізнес-план на тему: «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів» та вдало захистив його. Далі – зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності та отримав від державної служби зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Сьогодні Максим Романець має власну станцію техобслуговування та надає мешканцям Летичева та району цілий комплекс послуг з шиномонтажу. Пан Максим працює сумлінно, надає якісні послуги, за що і отримує гарні відгуки своїх клієнтів.

Усім, хто розпочинає власну справу, Максим Романець радить бути цілеспрямованим, багато працювати та вірити в себе та свій успіх!