Вікторія Гресь, Андре Тан, Оксана Караванська, Лілія Пустовіт… Маємо надію, що список відомих модельєрів незабаром доповнить ім’я Тетяни Ващенко, авторки власного бренду зручного street-stile одягу ROZMOVA, який виготовляється в Сумах. 

 Проект стартував у вересні минулого року за підтримки Сумського міського центру зайнятості. Тетяна Ващенко, мати трьох дітей, тривалий час працювала регіональним менеджером у міжнародній компанії та вирішила кардинально змінити свій професійний шлях.

По допомогу звернулася до міської служби зайнятості, де їй і запропонували ідею створення власного бізнесу втілити в реальність. Ще з часів студентства жінка шила для себе та близьких, закінчила курси «Крій та шиття». Саме це хобі зрештою вирішила перетворити на бізнес-проект.

 Після співбесіди з профконсультантом та отримання певних порад щодо розвитку підприємницької діяльності Тетяна Ващенко успішно захистила бізнес-план, зареєструвалась як підприємець, отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи.

Стильний та якісний авторський трикотажний одяг від ТМ ROZMOVA вже знайшов своїх прихильників та впевнено завойовує ринок.
Сьогодні пані Тетяна не тільки успішно працює та розвиває свій бізнес, а ще й дає роботу найманим працівникам. У планах - франчайзингова діяльність в інших регіонах. А всім  сумчанам радить вірити у свої сили та не боятися змін у житті.