Кандидатом на присвоєння 3-го розряду за професією «Кухар» стала Олена Пергунова, яка звернулася до Станично-Луганського РЦЗ по консультацію щодо отримання професійного розряду. Для початку їй запропонували заповнити анкету самооцінювання, яка передбачає визначення рівня професійної підготовки заявника. Для підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар 3-го розряду» було обрано «Рівненький центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

У навчальному закладі теоретичну частину іспиту Олена Олегівна склала в тестовому режимі. Успішне проходження тестування дало змогу жінці приступити до виконання практичного завдання. До послуг особи-кандидата в Рівненському ЦПТО обладнана всім необхідним навчальна кухня-лабораторія. Інгредієнти страв Олена забезпечила самостійно. Під час кваліфікаційної пробної роботи на підтвердження 3-го розряду жінка готувала такі страви: суп овочевий з домашньою локшиною, рибні котлети, омлет, фарширований варенням без кісток, картоплю молоду із зеленню. Іспит склала успішно.

Особі-кандидату вручили свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання. Олені Олегівні бажаємо надалі радувати своїх клієнтів смачними стравами, дивувати бездоганною подачею.  Отримане свідоцтво надасть можливість Олені Олегівні працювати за професією «Кухар 3-го розряду» у Державній прикордонній службі України  селища Красна Талівка, а в подальшому - звертатися до Державної служби зайнятості за наступним, 4-м кваліфікаційним розрядом, адже навчання триває все життя.