Майстерня – це вже другий бізнес Олександра. Бухгалтер за освітою, він у 2003 році розпочав бізнес з роздрібної торгівлі меблями. Але прийшли не найкращі часи, і власну справу довелося закрити. Потім – мобілізація до Збройних сил України. Після повернення додому в травні цього року звернувся до Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Ідею щодо створення власної справи не покидав, тому і поцікавився в кар’єрного радника умовами надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Олександр, маючи певний досвід ведення бізнесу, знав, що підприємництво – відповідальна справа та вважав, що важливими при започаткуванні бізнесу є інформаційна підтримка, знання законодавства, виважене планування діяльності. Чоловік, за порадою кар’єрного радника, відвідав семінар для осіб, які цікавляться започаткуванням власної справи, пройшов дистанційно професійне навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Підприємець-початківець».

Наразі бізнес-ідея з ремонту меблів в Олександра Ковалишина в дії. Обладнавши приміщення, закупивши необхідне обладнання, використовуючи власні кошти та одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи, демобілізований учасник АТО вже має замовлення на ремонт корпусних меблів, перетяжку м’яких меблів та заміну старої фурнітури. А великий асортимент матеріалів та фурнітури на ринку дає змогу йому робити ремонт меблів якісно та мати вдячних клієнтів, які йому і роблять безкоштовну рекламу. Є, звичайно, і плани щодо впровадження нових видів діяльності, наприклад, виготовлення сувенірної продукції з деревини тощо.

Тож нехай власна справа цього разу стане для Олександра реальним шансом реалізувати свої плани та досягти добробуту.