У Харкові в Консалтинговому центрі державної служби зайнятості стартував тримісячний тренінг «Бізнес-інкубатор для жінок 40+». Навчання організовано спільно з громадською організацією «Вік можливостей».

Про це повідомили у Харківській обласній службі зайнятості.

Тренінг організовано з метою підтримки розвитку бізнесу жінками. Щоб кожен зміг заробляти і при цьому займатись улюбленою справою.

Старт тренінгу відбувся на початку цього тижня, 20 червня, і триватиме аж до вересня. Протягом всього часу слухачі отримають покрокові рекомендації від створення до розвитку власного бізнесу. До того ж обрана форма роботи передбачає невелику групу, індивідуальний підхід і як результат – краще засвоєння матеріалу.

Перше заняття пройшло у формі психологічного тренінгу. Учасниці вчились майстерності комунікації та презентації один одного, а також практично освоювали навики публічного виступу. Тренером виступила Ліліана Семенюта – досвідчений спікер та директор ГО «Вік можливостей».

«Я вирішила взяти участь у тренінгу з надією змінити життєву ситуацію та знайти себе в бізнесі. Впевнена, що познайомлюсь з цікавими людьми, отримаю корисну інформацію, для того, щоб у майбутньому реалізувати свій бізнес-проект», – зазначила учасниця тренінгу Тетяна Задорожня.

Всього захід відвідали 19 осіб, з них 10 — безробітні, які перебувають на обліку в Харківському міському центрі зайнятості.

Тренінг «Бізнес-інкубатор для жінок 40+» триватиме три місяці. Учасниці навчаться створювати реалістичний бізнес-план та презентувати свою компанію.