У столиці запрацював перший Центр соціальних служб у форматі Прозорий офіс, де будуть надавати послуги одразу кілька структур: Управління праці та соціального захисту, пенсійний фонд та районний центр зайнятості.

У церемонії відкриття взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, віце-прем’єр Павло Розенко та Київський міський голова Віталій Кличко.

“Те, що перший у Києві Прозорий офіс відчинив свої двері мешканцям столиці напередодні Дня Конституції є символічним, бо у цьому прекрасному Центрі соціальних служб впроваджується забезпечення конституційних норм: прав, свобод і гідності громадян. Він ставить крапку в неорганізованому, нецивілізованому характері обслуговування людей“, - сказав Андрій Рева.

Розташований Центр соціальних служб у Святошинському районі столиці. Київ одне з п’яти пілотних міст – мільйонників, котрі беруть участь у впровадженні якісно нових, європейських стандартів у наданні соціальних послуг населенню.

Відкритий у Києві центр є найкращим в Україні, оскільки об’єднує одразу три структури надання послуг населенню.

Міністр соціальної політики також наголосив, що відкриття Прозорого офісу відбувається в ключі суттєвих змін країни, а саме – процесі децентралізації.

“Хочу зауважити, що мер Києва Віталій Кличко сказав, що це перший, але не останній подібний центр надання соціальних послуг населенню, - підбив підсумки Міністр Андрій Рева. – Київ знову задає тон в організації надання послуг”.

Відкритий Центр соціальних послуг обслуговуватиме мешканців Святошинського району столиці за адресою вул. Гната Юри 14-б.