Віднедавна у центрі Новомиргорода, що на Кіровоградщині, відкрився масажний кабінет. Світлана Тиран – чарівна й тендітна жінка, має понад 20 років стажу у медичній сфері і зараз надає послуги масажу дорослим та дітям.

Так сталося, що після скорочення штатної чисельності працівників, Світлана залишилась без роботи. Саме тому жінка і звернулася до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. На момент звернення підходящої роботи не було, проте сидіти без діла вона не хотіла й не змогла.

Втрата роботи та життєві труднощі стали поштовхом для здобуття нових навичок, а саме опанування знань у сфері масажних послуг. «У сучасної людини усе частіше виникає потреба в масажних процедурах. Довге сидіння за комп'ютером у статичній позі, малорухомий спосіб життя та стреси провокують у людей проблеми з опорно-руховим апаратом, та змушують шукати відповідну кваліфіковану допомогу. Маючи медичну освіту я зрозуміла, що основні техніки та стилі масажу я опаную без проблем. Так і сталося», – розповіла Світлана.

Якщо підходящої роботи поки що немає, чому б не створити для себе робоче місце? За порадою особистого профконсультанта, жінка вирішила ризикнути і зайнятись підприємницькою діяльністю. Закріпити своє бажання та повірити у власні сили Світлані допомогли профдіагностичні тестування та семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність. З видом діяльності Світлана визначилася швидко – надання послуг з масажу.

Захистивши бізнес-план, жінка отримала одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи. Своїм прикладом Світлана мотивує інших безробітних та наголошує: «Все починається з малого, і беручись до справи із завзяттям, можна досягти поставленої мети!».

Сьогодні Світлана Тиран тільки починає власний шлях підприємця, проте вже має авторитет серед жителів Новомиргородського району. Сама ж власниця кабінету задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовніше – це приносить їй не лише моральне задоволення та стабільний прибуток, а й можливість своєю працею приносити користь людям. 

Учора, 02 травня, інформаційний матеріал про успішний розвиток бізнесу колишньої безробітної був опублікований на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Фейсбук. Пані Світлана не залишилась осторонь публікації: «Усім дякую, запрошую на масаж!», – одразу ж прокоментувала вона.