Олександр Таржуманов, житель Кіровоградщини, після реорганізації, що відбулася в Управлінні каналів річки Інгулець, маючи дев’ятирічний досвід роботи юристконсультом, залишився без роботи.

За плечима у цього 31-річного фахівця – навчання в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого, де він отримав диплом магістра права, а також диплом Хартфордширського університету (Лондон) з міжнародного комерційного права та успішно пройдена міні-МВА програма з професіоналізації закупівель центру професіоналізації закупівель Київської школи економіки.

Звільнення з роботи і втрату стабільного заробітку кожен сприймає по-різному. Олександр не розгубився і, щоб знайти роботу за фахом, звернувся по допомогу до Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.

Фахівці міськрайонної філії не могли не помітити, що Олександр надзвичайно наполегливий, має непереборне бажання якнайшвидше знайти високооплачувану роботу, реалізувати свій потенціал, а ще самостійно планувати своє майбутнє.

Першим кроком до успішного працевлаштування стало складання, спільно з кар`єрним радником, індивідуального плану з працевлаштування. Серед заходів, рекомендованих безробітному, також було відвідування семінарів, що орієнтують на започаткування власного бізнесу, та проходження профдіагностичного тестування, яке підтвердило готовність молодого чоловіка до ведення бізнесу.

«Правників, які надають юридичні послуги в Світловодському районі, багато, а сертифікованих фахівців у сфері організації державних закупівель – практично немає. Надання юридично-консультаційних послуг у сфері закупівель, – розповів Олександр, – є інвестиційно привабливою діяльністю, тому в мене виникла ідея відкриття власної справи для надання комплексу юридично-консультаційних послуг з організації та проведення закупівель».

Фахівці служби зайнятості підтримали ініціативу пана Олександра, адже  підприємництво є одним із шляхів вирішення проблеми зайнятості для осіб з високим рівнем кваліфікації.

Наразі Олександр Таржуманов уже зареєстрував свою підприємницьку діяльність у сфері права та отримав фінансову підтримку на її розвиток від служби зайнятості. Він з оптимізмом дивиться в майбутнє, сподівається, що знання та набутий досвід, помножені на працелюбність, дозволять надавати послуги, які будуть користуватися попитом у керівників підприємств, установ та організацій.

Тож побажаємо підприємцю-початківцю бути впевненими у собі, постійно вчитися й вдосконалюватися, бути професіоналом у своїй справі!