Максим Самохвалов був направлений у зону АТО з Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, де проходив службу. Одразу після демобілізації у лютому цього року він звернувся до Ленінського районного центру зайнятості у Вінниці аби знайти роботу. Підходящого місця не знайшлося, тому фахівці порекомендували чоловіку відвідати семінар «Як розпочати власний бізнес».

Максим одразу ж загорівся бажанням відкрити власну справу. Чоловік отримав додаткові консультації фахівців та успішнопройшов профдіагностичне тестування: результати підтвердили його здібності й хист до підприємницької діяльності.

За направленням центру зайнятості, Максим підвищив кваліфікацію за напрямом "Основи малого бізнесу". Це дало йому змогу скласти й успішно захистити бізнес-план щодо технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. Вже в травні чоловік отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На отримані кошти закупив необхідне обладнання і устаткування для роботи.

Наразі Максим успішно надає вінничанам послуги з реставрації зношених опор ходової частини та систем амортизації легкових автомобілів.