37-річний переселенець із Донецька Олександр Сербін започаткував бізнес із техобслуговування і ремонту автомобілів у Кременчуці, що на Полтавщині. Це стало можливим за підтримки проєкту «Рука допомоги».

За спеціальністю чоловік – інженер-автомеханік, який раніше професійно займався техобслуговуванням машин. Тому на новому місці вирішив працювати в цій же сфері, зареєструвавшись як підприємець.

Олександр цікавився українськими та міжнародними програмами, орієнтованими на внутрішньо переміщених осіб. Згодом він дізнався про проєкт «Рука допомоги», який і допоміг втілити мрію про власну справу.

Створене ним підприємство має назву «Механіка» і розташоване в орендованому приміщенні на території колишньої автобази. Олександр створив нове робоче місце, взявши на роботу помічника.

Як зазначає пан Сербін, за допомогою проєкту «Рука допомоги» він у 2017 році придбав основне вартісне обладнання, підйомник для машин, зварювальний апарат. Потім у процесі роботи кількість автомобілів, які приїздили на ремонт, зростала, тому потроху розширювався і продовжував купувати все необхідне для роботи. 

«На початку цього року вже повністю розрахувався за надану поворотну фінансову допомогу, віддав всю належну суму мінус сплачені податки. Це дійсно хороша підтримка для старту власної справи і подальшого розвитку», – заявив підприємець.