Відвідування салону краси сьогодні стало звичкою для багатьох жінок. Хай там як, а послуги вмілого косметолога не тільки дуже корисні, а ще й покращують настрій та додають впевненості.

Сьогодні Юлія Колпак – власниця салону краси в Марганці, а ще донедавна була безробітною і перебувала на обліку в Марганецькій міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Під час спілкування з кар’єрним радником жінка дізналася, що однією із соціальних послуг служби є допомога в започаткуванні власної справи,  і вирішила спробувати свої сили в бізнесі. Для набуття необхідних знань закінчила безкоштовні курси «Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти».

Напрямок власної справи пані Юлія обрала без вагань – надання косметологічних послуг. Згодом захистила бізнес-план та зареєструвалась як приватний підприємець.   Сьогодні Юля має постійних клієнток, у планах на майбутнє – розширити бізнес і залучити до роботи найманих працівників.

«У моїй історії є все: відчай, надія, важка робота і, звичайно, моральне задоволення! На якомусь етапі свого життя я зрозуміла, що займаюсь не тією справою, не отримую задоволення від своєї роботи і зовсім втратила себе як особистість. Нарешті вирішила змінити свою професійну діяльність і стати косметологом. А здійснити мої мрії мені допомогли фахівці філії. Мені подобається моя нова робота: я маю змогу  постійно вчитися, удосконалювати свої навички в косметології. Коли шукатиму працівників, неодмінно звернуся по допомогу до центру зайнятості», – розповідає Юлія Колпак.