Навіть у найважчий момент життя, коли людина залишається без роботи,  назустріч їй завжди прийде її особисте захоплення. Часом наше хобі надає новий вектор шляху і допомагає нам самоствердитися на ринку праці.

Так, мешканець Івано-Франківська Олег Гаврильчук, економіст за освітою, колишній АТОвець, який вимушений був звільнитися зі служби у зв’язку з погіршення стану здоров’я, зміг відкрити власну справу за сприяння служби зайнятості. 

Під час пошуку роботи у травні 2018 року Олег звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Івано-Франківського міського центру зайнятості. Проаналізувавши ринок праці міста, чоловік зрозумів, що підібрати роботу до душі, а ще й таку, щоб приносила матеріальне задоволення, буде важко.   

Кулінарія завжди викликала неабияке захоплення в Олега, тому чоловік вирішив пов’язати власний бізнес з улюбленою справою. У центрі зайнятості він дізнався про можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи. Розробивши та захистивши бізнес-план на тему: «Послуги в сфері громадського харчування», він отримав матеріальну підтримку для придбання устаткування, проведення рекламної кампанії та здійснення всіх необхідних дій для втілення власної мрії.

Наразі Олег – успішний підприємець та кухар у власному закладі громадського харчування «Ситий гусак», де готують найрізноманітніші страви та навіть здійснюють доставку гарячих обідів на замовлення.

Олег Гаврильчук каже, що не збирається зупинятися на досягнутому, у нього ще багато планів щодо відновлення гастрономічної культури Галичини.