Бажання знайти роботу та сприяння Уманського міського центру зайнятості дали можливість Олександру Плотніцькому перетворити своє захоплення на бізнес, що приносить дохід.

Скориставшись профорієнтаційними послугами служби зайнятості та пройшовши ряд тестів, Олександр виявив бажання започаткувати власну справу.

Для ґрунтовної підготовки до ведення бізнесу майбутній підприємець закінчив курси за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», що проходили в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Навчання було насиченим та цікавим. Викладачі ділилися власним досвідом, а лекційні заняття завжди підкріплювалися практичними порадами. Знання і вміння, здобуті в Одеському центрі професійно-технічної освіти, додали мені впевненості в якості моєї роботи. Хочу подякувати працівникам міського центру зайнятості за вчасну пораду, а навчальному закладу – за фахове навчання та теплу атмосферу, що надихає на нові звершення», – підкреслює Олександр.

Повернувшись після навчання,  чоловік відмінно захистив свій бізнес-план. Він переконав членів комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у доцільності бізнес-проекту на тему: «Квест-кімнати «Під замком – Умань».

На власні заощадження та отриману одноразово виплату допомоги по безробіттю чоловік  орендував приміщення та  придбав необхідне обладнання.

«Обраний мною вид діяльності – справа серйозна, що вимагає чітких розрахункі і планів ведення бізнесу. Саме цим навикам мене і навчили в службі зайнятості, надали відчутну підтримку та допомогу», – зазначає Олександр Плотніцький.

У квітні Олександр розпочав свою підприємницьку діяльність і планує розвивати власну справу креативними ідеями, залученням клієнтів та стратегією на майбутнє.