Існує багато різних думок про те, що зумовлює успіх у кар'єрі бухгалтера. Для одних – це гарна освіта, для інших – уміння опинитися в потрібному місці в потрібний час, для решти – любов до математики.

 «Успіху  ми досягаємо в тому, до чого маємо найкращі здібності», – таке життєве кредо Олени Бабак,  ще донедавна – безробітної, а нині – успішного бухгалтера.

У червні 2018 року Олена звернулася до Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості, аби якнайшвидше працевлаштуватися. За фахом – бухгалтер, закінчила Полтавський кооперативний інститут, має досвід роботи бухгалтера. Пані Олена перебувала тривалий час у декретній відпустці, тому втратила кваліфікацію як спеціаліст. У лютому 2019 року за сприяння служби зайнятості вирішила  підвищити кваліфікацію за навчальною програмою  «Автоматизований бухгалтерський облік».

Поєднуючи роль мами трьох діток із навчанням у ПРАТ «МАУП» у Києві, Олена успішно закінчила програму підвищення кваліфікації та відразу ж працевлаштувалася на посаду бухгалтера. Ініціативна та комунікабельна пані  Олена відтепер успішно працює бухгалтером за сумісництвом у декількох компаніях, а саме: ТОВ «САНД-2016» та ТОВ «ЮМСІ». Організації займаються наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.