Щороку на український ринок виходить безліч нової продукції, тому пересічного покупця вже важко чимось здивувати. Але молодому підприємцю із Черкащини все-таки вдалося це зробити.

Олексій Пархоменко, засновник компанії ТОВ «ARKMEN», що займається виробництвом різноманітних кондитерських виробів, ніколи не стояв перед вибором – розпочинати власну справу чи бути найманим працівником, тому що завжди знав, що має робити свій продукт.

Саме тому, ще не закінчивши університет, у 19 років він розпочав невеличкий бізнес із переробки волоського горіха, цукерок з різними наповнювачами, печива, трюфелів. Перша партія солодощів реалізовувалася на автомобільних заправках ОККО, а сьогодні ця продукція реалізовується в понад 500 точках в усій Україні. Це супермаркети, кінотеатри, приватні кафе, аеропорт «Бориспіль».

Виробництво розташоване в селищі міського типу Цибулів. ТОВ «ARKMEN» – молодий бренд, який постійно бере участь у всіх можливих ярмарках, фуд-маркетах, фестивалях, організовує дегустації на ярмарках і в точках продажу. Це чудовий спосіб познайомити людей з їх продукцією, а також почути відгуки та пропозиції. Також Олексій розширює асортимент продукції та впевнено виходить на міжнародний ринок. 

На сьогодні в компанії працює 18 кондитерів, бухгалтер, завідувач складу та торгові агенти. З початку 2019 року 5 безробітних осіб були працевлаштовані до ТОВ «ARKMEN» на новостворені робочі місця, за які служба зайнятості компенсувала роботодавцю витрати у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Реалізовуйте свої ідеї, втілюйте мрії, робіть усе щиро та відкрито, тоді у вас все вийде! Кожна людина – це окремий світ, тому шукайте ключик до серця небайдужих вам людей і ви відчуєте підтримку та віру у свої сили», – радить  Олексій Пархоменко.