Для того, щоб почати власну справу, потрібні, насамперед, велике бажання та вдала ідея. Без бажання, зрозуміло, нічого не вийде, а без  хорошої ідеї  бізнес просто не буде ефективним.

Служба зайнятості надає своїм клієнтам консультації щодо ведення власної справи, а також дає можливість пройти професійне навчання, що розширює можливості ведення власної справи.

Спробувати започаткувати бізнес вирішив  і Віктор Ралко, котрий торік звернувся до Оржицької філії Полтавського обласного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні.

Фахівці служби зайнятості надали повний спектр послуг, спрямованих на активацію пошуку роботи та започаткування власної справи. Враховуючи свій понад 20-річнй досвід роботи у сфері монтажу та ремонту електрообладнання, Віктор Андрійович розробив бізнес-план ведення власної справи за цим видом діяльності. Адже в цій царині він є неперевершеним профі!

Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, майстер почав працювати як приватний підприємець.

Нині пріоритетами в його діяльності є: ремонт та обслуговування електричних систем побутового призначення, а також розробка, впровадження та обслуговування електрифікації  окремих об’єктів.

Сьогодні Віктор Ралко є успішним підприємцем, оскільки електромонтажні роботи – одна з найбільш затребуваних послуг.   

Адже всі без винятку користуються електрикою, електроприладами. При спорудженні, реконструкції, ремонті житлових будинків та інших приміщень послуги майстра, що виконує електромонтажні роботи, зокрема робить і замінює електропроводку, завжди актуальні. Тож електромонтаж як вид бізнесу користується популярністю.

Приємно, коли за сприяння служби зайнятості мрії людей збуваються, плани втілюються в життя, а колишні безробітні стають успішними підприємцями.