Повірити в успіх започаткованої справи, не зважати на скептиків і планувати бізнес наперед – усе це to do list кожного підприємця-початківця.

Відсьогодні ми  ділитимемося з вами #історія_успіху клієнтів служби, які мають інвалідність. 

#Історія1

Наталя працювала у Вінницькій міській раді, але через погіршення стану здоров’я вимушена була звільнитися з роботи.

Жінка звернулася по допомогу до Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці. Пошук роботи для Наталі  був особливим, адже жінка мала інвалідність.

На черговому відвідуванні в центрі зайнятості консультант розповів про можливість розпочати власний бізнес. Далі – семінари: «Як розпочати власний бізнес?» та «Від бізнес-ідеї до власної справи». Для себе Наталя вирішила – буду підприємцем, знайду доступну здоров’ю альтернативу зайнятості. Ідею власної справи обрала оригінальну – «Організація та проведення святкових заходів тематичного характеру, дискотек для дітей за різними віковими категоріями». А далі – усе як вимагають закони ринку: дослідила потребу в таких послугах, вивчила конкуренцію.

Згодом жінка успішно захистила бізнес-план та зареєструвалась як фізична особа-підприємець. Нині вона ділиться власним досвідом: «Свята, які я організовую, по-своєму особливі. Під час них молодь має можливість не лише відпочити, а й показати свої творчі здібності, поділитися досвідом, поспілкуватися та знайти нових друзів».

До участі  в заходах запрошуються дитячі танцювальні колективи, відомі українські «діджеї», переможці шоу-телепроєктів тощо.

Окрім того, Наталія Григорук є співорганізатором творчого благодійного проєкту «Небайдужі серця – Вінниця», який здійснює допомогу тим, хто цього потребує. Завдяки підтримці небайдужих вінничан та творчих колективів міста цей проект стає все популярнішим.