Сьогодні успішна бізнес-леді, власниця «Студії краси та здоров’я» Наталія Кузьміна декілька років тому була безробітною і звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Херсонського міського центру зайнятості. За освітою Наталія – викладач хімії, знайти роботу в той час за фахом не вдалося.

За сприяння центру зайнятості дівчина закінчила курси масажу в Херсонському медичному центрі «Торнадо». Після захисту бізнес-плану та реєстрації в установленому порядкуприватного підприємства отримала стартовий капітал – одноразову виплату допомоги по безробіттю.

Сферу діяльності Наталія обрала за покликанням – косметологія та масаж. Бажання самовдосконалюватися та розширювати спектр послуг в індустрії краси мотивувало дівчину відкрити «Студію краси та здоров’я».

Далі – більше: у 2016 та 2018 роках Наталія взяла участь у конкурсах бізнес-планів, які проводились за сприяння громадських організацій «Вектор розвитку» та «Успішна жінка», і виграла гранди на придбання спеціального обладнання. Нещодавно Наталія отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Фізіотерапевт та ерготерапевт». Але молода бізнес-вумен продовжує вчитися, постійно підвищує свій професійний рівень, що дозволяє впевнено почуватися у своєму бізнесі.
Наразі в «Студії краси та здоров’я»  Наталії Кузьміної надаються різноманітні послуги – манікюр, педикюр, усі види масажу, нарощування вій, татуаж, візаж та широкий спектр косметології.

За три роки пані Наталія пройшла шлях від безробітної до успішної бізнес-леді, яка наразі є надійним партнером служби зайнятості.