Щоб повірити в добро, потрібно його творити, жити ним», - так вважає Ольга Дудум.

Вся історія її життя - приклад працелюбства і людяності, оптимізму і любові. Більше 25 років вона працювала лаборантом на місцевому м’ясокомбінаті, виховувала дітей, жила повноцінним життям і ні про що не здогадувалась.

Страшним вироком стало повідомлення  про хворобу. А далі – операції,  тривале лікування, інвалідність. Робота стала непосильною, а тому через певний час на підприємстві стала непотрібною.

На долю не ображалась, не падала у відчай Ольга Іванівна, бо знала, що життя на цьому не закінчується і кожним своїм подихом, кожною клітинкою потрібно боротись і чіплятись за останнє.

«Все я сумею, все смогу, я не могу иначе…» - ці слова з улюбленої пісні Валентини Толкунової  ніколи не покидали рішучу жінку. Саме з такими намірами щодо пошуку роботи звернулась до Гайсинського районного центру зайнятості Ольга Іванівна. При кожному відвідуванні вона активно цікавилась всіма вакансіями, відвідувала підприємства, брала участь в семінарах.

«Цій людині, як нікому, потрібна робота», - дивувались спеціалісти центру зайнятості. Завжди привітна, охайна та мила жінка готова була приступити до будь-якої посильної роботи, не зважаючи на свою інвалідність.

Нагородою за оптимізм стало працевлаштування. Сьогодні Ольга Іванівна працівник ТОВ «Агропромпереробки».

«З появою цієї жінки лабораторія підприємства ожила» - так оцінює роботу Ольги Дудум, головний бухгалтер Валентина Кузьменко.    

«Життя прекрасне» - стверджує Ольга, і кожен його день потрібно прожити як останній, творити добро і вірити, надіятись і радіти, що ти працюєш і живеш!»

 

Автор: Н.П. Франтовська, Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг з працевлаштування Гайсинського РЦЗ  Вінницької області