Коли говорять про власну справу Максима Перев’язка, молодий приватний підприємець лишень усміхається, адже чоловік впевнений у завтрашньому дні. Колись він працював учителем музики та історії, передавав знання молодому поколінню, навіть був переможцем районного, а також призером обласного всеукраїнського конкурсу «Учитель року». А згодом Максим став учасником АТО – бійцем 1-го батальйону Нацгвардії ім. генерала Сергія Кульчицького.

Саме війна внесла корективи в життя чоловіка, загострила почуття відповідальності за свої дії, спонукала переосмислити основні цінності, народила нові мелодії. Повернувшись із зони військового конфлікту, зваживши всі «за» і «проти», боєць вирішив реалізувати давню мрію – започаткувати в Дрогобичі студію мистецтв.

Чоловік звернувся до Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Львівської області по допомогу в працевлаштуванні. Спеціалісти центру порадили йому  взяти участь у пілотному проекті «Рука допомоги». Максим підготував бізнес-план, пройшов навчання з основ підприємницької діяльності у Львівському ЦПТО, захистив свої бізнес-ідеї на засідання комісії в департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

За кошти, що надаються учасникам проекту «Рука допомоги», він придбав потрібне обладнання та матеріали. Згодом Максим почав займатися вирішенням низки організаційних питань, облаштуванням приміщення, ремонтними роботами, пошуком партнерів. Безсумнівно, знадобилися отримані знання, життєвий досвід, військова витримка, уміння планувати час за знаходити порозуміння з колегами.

Нині колишній безробітний міцно утвердився в бізнесовому середовищі. Максим – власник студії мистецтв «OksiMax», де є чудова репетиційна база, виготовляється аудіореклама (від ідеї та сценарію – до готового продукту), а дітки вчаться малювати, співати, грати на сучасних і класичних інструментах. Тут слід зазначити, що в студії Максима безкоштовно навчають музики талановитих дітей із малозабезпечених сімей.

Студія організовує благодійні концерти, бере участь у проекті «Пісні війни», а гурт під керівництвом колишнього бійця «Кулі» збирає повні зали глядачів не лише в Україні, але й за її межами.

Максим твердо переконаний, що наполегливість, витримка та завзяття допоможуть знайти улюблену справу та втілити свою мрію у життя.