Андрій Криштофович - яскравий приклад людини, яка знайшла «свою» справу, працює та отримує задоволення від того, чим займається, приносить радість людям.

Андрій - учасник бойових дій. Після демобілізації, ретельно обдумавши всі плюси і мінуси власної справи, чоловік вирішивши реалізувати себе як підприємець. Він започаткував власну справу, відкривши в Коломиї кав’ярню «Кава на Міцкевича», де продумано все до найменших дрібничок.

Як фізична особа-підприємець отримував консультації фахівців Коломийської міськрайонної філії Івано-Франівського ОЦЗ, тому, коли виникла потреба в кадрах, по допомогу Андрій звернувся до служби зайнятості. Працівники підібрали для нього двох працівників із числа безробітних на посади бариста. Також фахівці служби зайнятості запропонували підприємцю скористатися такою послугою, як відшкодуванням єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітного на новостворене робоче місце.

На сьогодні Андрій успішно працює та розвиває свій бізнес, його смачну каву знають усі жителі міста. До «Кави на Міцкевича» поспішають, щоб у затишній атмосфері випити ароматний напій на будь-який смак.

Бажаємо підприємцю вдячних клієнтів, а бізнесу – процвітання.

 Команда ДСЗ щиро вірить, що людина, яка займається улюбленою справою та заробляє цим на життя, неодмінно матиме успіх!