Колишній директор Інституту ділового адміністрування, а потім командир відділення десантно-штурмового взводу Збройних сил України Юрій Власов був поранений на Сході України, унаслідок чого має третю групу інвалідності.

Після демобілізації Юрій звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Криворізького міськрайонного центру зайнятості, де йому запропонували взяти участь у програмі з відкриття власної справи.

«Залучення безробітних до підприємницької діяльності – одна з активних форм їх підтримки. Така послуга пропонується безробітному в разі відсутності на ринку праці підходящої роботи», – наголосила начальник відділу надання соціальних послуг у Тернівському районі Криворізького міськрайонного центру зайнятості Оксана Козлова.

Юрій давно мріяв розпочати власну справу, пов’язану з вирощування ягід, але не знав, як оформити документи, а головне – де взяти кошти. Закінчивши навчання на курсах підготовки за напрямком «Підприємець-початківець», чоловік захистив бізнес-план та отримав фінансову підтримку на розвиток власної справи  від служби зайнятості.

Зараз колишній безробітний успішно впроваджує проект з вирощування полуниці та суниці в тепличних умовах.

«До того, як стати підприємцем, я вважав, що це дуже складно і навіть неможливо. Проте в центрі зайнятості мене переконали, що це реально. Підтримали психологічно та морально, допомогли здобути необхідні знання та оформити  документи для ведення бізнесу. Мені подобається те, чим я займаюсь сьогодні», – зазначає Юрій Власов.