Більше тридцяти років Григорій Дука пропрацював в народному господарстві на різних посадах. Завжди був в центрі громадського життя, неодноразово обирався депутатом сільської ради, очолював профспілковий комітет.

Але наслідки ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС постійно нагадували про себе. Поки був молодий, не хотів і не міг визнавати себе уразливим, та з часом хвороба загострилася, і, як наслідок – інвалідність.

Через хворобу Григорій Михайлович втратив роботу, але сидіти без діла не зміг. Він завжди мав бажання мати власний бізнес, але родина не підтримувала цю ідею.

Закріпити своє бажання та повірити у власні сили Григорію Михайловичу допомогли в Краснокутському  районному центрі зайнятості, де йому надали інформаційні та консультаційні послуги, що орієнтують особу на започаткування власної справи. За направленням служби зайнятості він пройшов підвищення кваліфікації з основ підприємницької діяльності в Міжнародному Соломоновому університеті та успішно захистив власний бізнес-план.

Вивчивши ринок Краснокутського району, майбутній підприємець прийшов до висновку, що попит населення на товари побутового вжитку  віддалених від райцентру сіл  не задовольняється на належному рівні. Він на отриману від служби зайнятості одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи придбав косметично-побутовову продукцію.

«Потреба в таких товарах виникає в будь-яку пору року. Жінкам і чоловікам необхідний постійний догляд за шкірою, всі хочуть добре виглядати. Це забезпечує людині  добрий настрій, розкриває її індивідуальність та додає їй впевненості і сили в житті» - говорить Григорій Дука.

Сьогодні Григорій Дука тільки починає власний шлях підприємця, але головне, що людина досягла своєї мети та має можливість своєю працею приносити користь рідній Краснокутщині та землякам. 

 

Автор: Ю.В. Зосім, Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Краснокутського районного центру зайнятості Харківської області