Успішні жінки завжди надихають. Ми бачимо їх навколо нас, тендітних і неповторних, тих, хто творить новітню історію. Вони впевнені в собі, сильні та незалежні.

Сьогодні історія про одну із представниць прекрасної статі, котра вміло, з великим натхненням і любов’ю, поєднує кар’єру та сімейне життя. Про неї кажуть: «Креативна, щира, емоційна, жінка-позитив, жінка-світло, жінка-енергія!».

Руслана Іванівна Рацька в 2010 році закінчила факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. Певний період часу працювала кореспонденткою та редакторкою районної газети «Перемишлянський край», потім менеджеркою з адміністративної діяльності. А коли звільнилася з роботи і гостро постало питання працевлаштування, звернулася до Перемишлянського районного центру зайнятості Львівського ОЦЗ. Отримавши низку соціальних послуг, усвідомивши їхній зміст, зацікавилася можливістю відкрити власну справу. Пройшовши навчання в Львівському ЦПТО за напрямом «Досягнення успіху в підприємницькій діяльності», захистила бізнес-план та отримала одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування бізнесу. Торік у жовтні Руслана Рацька заснувала підприємство «Простір новин».  

Тепер вона займається випуском друкованого видання, у якому висвітлюються новини, у зрозумілій і привабливій формі публікуються матеріали про події, що відбуваються у місті, районі, а також в області, Україні та світі загалом.

Звісно, сучасне покоління черпає інформацію з вебресурсів і соціальних мереж. Однак сільське населення все ще зорієнтоване на газети. Тому основними читачами видання, яке вже побачило світ накладом у тисячу примірників, є жителі сіл. Щоби не втратити потенційних клієнтів і привернути до часопису увагу міського населення та молоді, була організована потужна рекламна кампанія в соціальних мережах і на сайті. Головна маркетингова перевага підприємства – розміщення реклами не лише в друкованому виданні, а й на сайті газети та в соціальних мережах. Бо що важливо для рекламодавця? Аби його інформацію побачили якомога більше юдей. А з газетою «Простір новин» це просто, доступно, без зайвих клопотів.

Не припиняє підприємство співпрацю і з Перемишлянською РФ Львівського ОЦЗ. На шпальтах газети оперативно розміщуються новинні матеріали про різноманітні події, заходи, що відбуваються в філії за участю роботодавців, соціальних партнерів, учнівської молоді.

Руслана Рацька охоче ділиться досвідом і дає корисні поради підприємцям-початківцям і тим, хто тільки мріє про самостійне господарювання. Ось деякі з них:

·        починаючи власну справу, ви маєте бути добре обізнані з нею. Досвід роботи в обраній сфері дуже знадобиться і допоможе вирішити чимало проблемних питань;

·        треба любити те, чим думаєте займатися. Буває так, що робота не стільки приносить дохід, скільки задоволення. Чесно кажучи, я не відчуваю, що працюю. Мені подобається те, що я роблю. Я не чекаю вихідних і відпусток, я просто живу;

·        чітко сформувати мету і мати достатньо фінансових ресурсів – у бізнесі це ще не все. Потрібно наполегливо працювати. А ще – бути готовим до недоспаних ночей, втоми, принаймні до того часу, коли все ввійде у своє русло! Але, повірте, результат того вартує!