Андрій Філінов, інженер-програміст за освітою, довгий час працював у ПАТ «Плазматек» керівником проектів та розробляв комп’ютерні програми. Після звільнення з роботи звернувся до Вінницького міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Андрій відвідував усі рекомендовані службою зайнятості заходи: семінари, зокрема й  тематичні семінари «Як розпочати свій бізнес?», ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями тощо. Результатом стала упевненість чоловіка в тому, що треба розпочинати власну справу. Він пройшов навчання  за програмою «Основи малого бізнесу», після закінчення якого написав бізнес-план. Захистивши проект, чоловік отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Ідею організувати розважальний центр для дорослих та дітей з елементами віртуальної реальності, лазертагу та захопливих квестів Андрій обмірковував давно. Лазертаг, або лазерний бій, – це варіант активного відпочинку та альтернатива вже звичним боулінгу, пейнтболу, батутам тощо. Грати можуть як дорослі, так і діти від п’яти років.

Сьогодні колишній безробітний є власником розважального центру «F.A.Z.A», девіз якого «Формула Адреналіну Завжди Активна!». Цей заклад дуже популярний, адже тут можна не тільки активно відпочити, а й відсвяткувати сімейні урочистості, дні народження, зустрічі друзів.

«Переваги мого бізнесу в тому, що такий вид розваг у місті Вінниці започаткований уперше, тому охочих отримати свою порцію адреналіну та незабутніх вражень вистачає», – зазначає Андрій.