В умовах сучасного стану ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із шляхів вирішення питання власного працевлаштування, але й шанс розпочати справу свого життя та досягти у ній успіху.

Таким прикладом є історія фізичної особи-підприємця Катерини Коваль.

Свого часу, отримана Катериною, на той час безробітною, інформація під час семінару в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості, що був спрямований на орієнтацію безробітних на започаткування власного бізнесу, підштовхнула дівчину до дій.

 «Я вирішила своє давнє захоплення – створення яскравих макіяжів та оригінальних образів – перетворити на улюблену справу. Розроблений з креативом  макіяж – весільний, вечірній, святковий – став справою мого життя», – згадує Катерина.

Складаючи бізнес-план, вона зрозуміла, що успіх приватного підприємця – в його руках. Дівчина ретельно вивчила місцевий ринок надання послуг та орендувала приміщення в центрі міста,  де й тепер надає послуги з візажу, фарбування вій та брів.

Близько року Катерина впевнено реалізовувала свій бізнес-план і поступово ставала затребуваним у місті майстром.

Однак, життя та професійні плани молодої підприємниці, як і усього нашого суспільства, змінили обмежувальні карантинні заходи в країні.

Маючи бізнес, який зупинив свою діяльність на період карантину, Катерина вирішила не зволікати і знову звернулася до центру зайнятості – вже як фізична особа-підприємець, з проханням підтримати її бізнес та надати їй допомогу по частковому безробіттю. 

Фахівці центру зайнятості допомогли Катерині сформувати необхідний пакет документів, і вже згодом вона отримала позитивне рішення  про надання допомоги.

За словами Катерини, допомога по частковому безробіттю на період карантину є для неї вагомою підтримкою і не лише фінансовою, а й моральною. Ця підтримка сприятиме поступовому відновленню бізнесу, адже карантинні заходи вже послаблені і робота повертається.