Історія успішної бізнес-леді Вікторії Болобан, яка за сприяння фахівців служби зайнятості перетворила хобі на прибутковий бізнес, – результат праці та самовдосконалення через навчання.

Комфорт формується зі зручності меблів, гармонійного інтер’єру та інших дрібних деталей. Зі смаком оформлений простір дозволяє комфортно почуватися у власній оселі і дарує справжній відпочинок від метушливих буднів. Усе це можливо тільки за однієї умови, якщо у Вас правильно втілений у життя професійний дизайн-проєкт.

Героїня нашої історії, Вікторія Болобан, у 2019 році звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Відділу надання соціальних послуг у Центральному районі Дніпровського міського центру зайнятості.

Незважаючи на технічну освіту, Вікторія мріяла про творчу професію, пов’язану з дизайном інтер’єру. Після участі в профінформаційному семінарі «Як розпочати свій бізнес?» вирішила спробувати реалізувати свій талант у бізнесі.

За сприяння спеціалістів центру зайнятості вона отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяільності.

Молода жінка відважилася відкрити власну справу і не прогадала. Сьогодні її фірма успішно працює у сфері надання послуг з дизайну інтер’єрів.

«Дизайн-проєкт складається з декількох етапів. Спершу, це знайомство з об’єктом та вивчення його особливостей й побажань клієнта. Далі триває творчий процес перевтілення. Один з найважливіших і найдовших етапів – це розміщення меблів, бо треба продумати кожну деталь: де та як будуть стояти меблі, чи співвідносяться вони за кольором та матеріалом до стилю інтер’єру в цілому. Ваш дім — ваша фортеця. І важливо, щоб до цієї фортеці ви хотіли повернутися. Для цього й існує дизайн інтер’єру», – коментує робочі процеси Вікторія.

Після участі в тренінгах та семінарах служби зайнятості жінка зрозуміла, що успіх приходить до тих, хто постійно самовдосконалюється та навчається впродовж життя. Сьогодні Вікторія багато навчається, відвідує виставки та переймає досвід колег. Це надає можливість створювати для клієнтів якісний продукт та конкурувати на ринку праці.