Вже майже рік, як демобілізований учасник АТО, колишній безробітний з Чернігівщини Ігор Кий веде власний бізнес.

Одним з ключових завдань служби зайнятості є надання дієвої підтримки військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції. Так, ще у 2015 році до Менського районного центру зайнятості звернувся за пошуком роботи І. Кий.

За освітою чоловік «художник-оформлювач». Працював у художній майстерні обласного центру та на місцевому заводі залізобетонних виробів. Після звільнення працював на різних будмайданчиках столиці. А ось після подій на Майдані, у 2014 році, записався добровольцем до Збройних сил України.

Служив Ігор в 95-й бригаді високомобільних десантних військ. Згодом став командиром відділення новосформованого 90-го окремого десантно-штурмового батальйону. Довелося також побувати і в «гарячих точках» – у 2014 році 17 днів захищав аеропорт Донецька.

Демобілізувався І. Кий у вересні 2015 року. Думав повернутися до ЗСУ за контрактом, але сім’я була категорично проти. Тому довелося шукати нову роботу в рідному селищі Макошин.

Маючи неабиякий досвід роботи у будівельній сфері, він все ж таки вирішив спробувати відкрити власний бізнес з виготовлення залізобетонних виробів. І вже в квітні 2016 року захистив бізнес-план, отримав одноразову матеріальну допомогу по безробіттю від служби зайнятості і офіційно зареєструвався як приватний підприємець.

Сьогодні І. Кий працює успішним підприємцем. Найманих працівників поки що не має, але в планах розширення бізнесу.