Ірина Нікорич з дитинства має здібності до творчості, тому обрала професію дизайнера. Однак після закінчення престижного київського вишу вона довгий час не могла працевлаштуватися за фахом та вирішила перекваліфікуватися за допомогою служби зайнятості.

«Певний період свого життя працювала не за освітою, адже після закінчення вишу не змогла працевлаштуватись за фахом. Спробувала роботу менеджера й адміністратора. Зрозуміла, що хочу щось змінити і працювати за покликанням. Я творча натура і хочу працювати у цій сфері», – розповідає Ірина.

Ірина звернулася по допомогу з пошуку роботи в Чернівецьку міську філію обласного центру зайнятості. Кар’єрний радник оцінив компетенції та можливості дівчини  та запропонував навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за курсом «Створення тривимірної графіки в програмі «Autodesk 3 ds Max».

Минуло три місяці навчання, Ірина опанувала нові для себе програми для графічного дизайну та отримала відповідний сертифікат, а тепер працює в рекламному агентстві  «Буковина АРТ» графічним дизайнером. Сьогодні вона проектує дизайн квартир та меблів, а також розробляє макети зовнішньої реклами.

«Мені завжди хотілось не тільки малювати, а й розвиватися професійно,  бо якщо ти народився зі здібностями, то їх потрібно розвивати», – каже Ірина.