Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанк та Державної служби зайнятості запускають серію освітніх вебінарів «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу».

У 2022-23 роках тисячі українців вже взяли участь в Урядовій грантовій програмі підтримки для малого та середнього бізнесу — єРобота, отримавши від держави кошти на реалізацію власних бізнес-ідей. Цьогоріч українці, які хочуть отримати гранти для започаткування або розвитку бізнесу, також можуть подавати заявки на участь у грантових програмах «Своя справа», «Новий рівень», «Свій сад» та «Своя теплиця» через портал Дія. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.

Безоплатні вебінари допоможуть усім бажаючим розібратись у всіх тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота, а саме про:

  • як правильно подати заявку;
  • як розробити чи адаптувати бізнес-план;
  • які бувають типові помилки при оформленні документів;
  • яку суму можна отримати;
  • які вимоги та обов’язки заявників.

А також навчитеся ефективно розпоряджатися грантовими коштами

Проєкт стартує 8 березня о 13.00.

Щоб взяти участь, встигніть зареєструватися. Під'єднатись та переглянути трансляцію також можна буде тут.  

Графік вебінарів: 

8 березня 13:00. Тема —  «єРобота: загальний огляд та особливості грантових програм». Спікер: Олександр Васильчук, заступник начальника управління розвитку та підтримки підприємництва - начальник відділу підтримки підприємництва департаменту регуляторної політики та підприємництва Міністерства економіки України 

13 березня 13:00. Тема — «Верифікація документів для подачі на грант: адаптація бізнес-плану, перевірка репутації». Спікер: Олександр Койдан, начальник управління організації продажів АТ «Ощадбанк».

15 березня 13:00. Тема — «Своя справа: як подати заявку на грант для мікробізнесу». Спікер: Юлія Жовтяк, директор Державного центру зайнятості.

17 березня 13:00. Тема — «Свій сад» та «Своя теплиця»: подача документів на гранти для агробізнесу. Спікер: Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства. 

22 березня 13:00. Тема — «Новий рівень»: грантова програма для переробних підприємств. Спікер:  Роман Кропивницький, директор департаменту розвитку реального сектору економіки міністерства економіки України.

Вся інформація про проєкт у телеграм-каналі: єРобота | Державна підтримка підприємництва