«Хочеш змінити світ – зміни себе», – каже колишній учасник АТО Сергій Жакунець. Під час розмови демобілізований боєць пригадує: «Коли повернувся до мирного життя, мав дещо загострене почуття справедливості, добре розумів, що на попереднє місце роботи йти не хочу, а влитися у новий колектив після побаченого та пережитого буде дуже складно».
Отож бажання зайнятися власною справою і працювати на себе стало для нього шляхом виходу із ситуації. Технік-електрик за освітою, свого часу він здобув чималий досвід роботи в обраній сфері діяльності, а під час військової служби поглибив знання, працюючи фахівцем із зв’язку.
Відкрити власну справу допомогли Сергію фахівці Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ. Саме за порадою кар’єрного радника а консультантів з профорієнтації у липні цього року він закінчив курси підвищення кваліфікації за напрямом «Підприємець-початківець». Водночас як креативна та активна особа у вільний від навчання час самостійно студіював сучасний монтаж новітніх охоронних систем сигналізації.
Колишній учасник АТО зізнається, що завдяки навчанню на спеціальних курсах отримав багаж необхідних знань з основ ведення бізнесу, а попередній досвід тільки додав упевненості у власних силах. Згодом написав бізнесплан на тему «Електромонтажні роботи», який успішно презентував комісії, створивши для цього відеофільм. Члени комісії з надання безробітним одноразової виплатидопомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності були щиро подивовані якісно представленим бізнесовим доробком і високо його оцінили.
Не гаючи часу, атовець зареєструвався як фізична особа-підприємець, використавши одноразову грошову допомогу від служби зайнятості для закупівлі потрібного інвентаря.
Зараз колишній військовослужбовець, а сьогодні – успішний бізнесмен, готовий поділитися з іншими набутим досвідом. Від клієнтів у нього немає відбою. А вони його характеризують тільки з позитивного боку, називаючи справжнім знавцем своєї справи, а ще – надзвичайно відповідальним, ретельним і пунктуальним майстром.