Павло Олексійович усе своє свідоме життя віддав військовій службі. Здобув профільну освіту та протягом 10 років служив у Військово-морських силах України, більшість з яких – на офіцерських посадах. Пан Павло надзвичайно сміливий та принциповий, брав участь в АТО та в міжнародних військових навчаннях.  «Рішучий характер, уміння прямувати до своєю мети, шукати нестандартні рішення», – таким словами характеризують Павла друзі. Тому, коли в нього виникла ідея відкрити власну справу, це ні для кого не стало дивиною.

Павло прийшов до Одеського міського центру зайнятості з бажанням навчатися за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, щоб після завершення відкрити власний бізнес. Вакантних посад за його освітою на той час не було, а цілеспрямованість та завзяття чоловіка переконали фахівців центру зайнятості в тому, що майбутня справа матиме успіху. Навчання на курсах допомогло Павлу успішно захистити бізнес-план «Вирощування і реалізація їстівних грибів». Він отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності та вже крок за кроком впроваджує свій проєкт в життя.

Грибну ферму Павло облаштовує в Саратському районі Одеської області. На початкових етапах підприємець планує всьому давати раду сам, а в разі необхідності буде залучати близьких та друзів. Проте в перспективі в амбітного Павла – розвиток великої підприємницької структури зі створенням нових робочих місць. Патріот – він у будь-якій справі патріот.

Звичайно, чоловік реально оцінює ризики, враховує конкуренцію, проте вірить в успіх своєї справи, а секретом вдалого бізнесу називає чесну працю на перспективу.