Донеччанка Марина Попова під час проведення АТО була вимушена покинути рідне місто, тож переїхала до Харкова. За допомогою у пошуку роботи вона звернулась до міського центру зайнятості, де фахівці запропонували їй відкрити власну справу.

Після тестування на виявлення підприємницького потенціалу та участі у семінарі «Як розпочати власний бізнес?», жінка написала бізнес-план на тему «Надання перукарських послуг», який успішно захистила та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Зареєструвавшись як приватний підприємець, Марина організувала мережу експрес-перукарень, де клієнти можуть зробити зачіски та манікюр за невелику плату. Підприємець працевлаштувала 6 осіб, але в майбутньому планує розширити свій бізнес та створити нові робочі місця.

Марина Попова також отримала грант на розвиток бізнесу в проекті «Новий відлік» за підтримки «Станції «Успіх», «Асоціації приватних роботодавців» та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках програми підтримки малого та середнього бізнесу для  внутрішньо переміщених осіб.