У липні минулого року Валентина Мельник звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Куликівського районного центру зайнятості, що на Чернігівщині. Довго на обліку жінка не затрималась: відвідавши семінари з орієнтації на підприємництво, вона вирішила спробувати себе в бізнесі.

Валентина має педагогічну освіту й 20 років викладацького стажу, тож бізнес-ідея виникла одразу: надання послуг з вивчення англійської мови.

Аби дізнатися про підприємництво усе необхідне, за направленням центру зайнятості Валентина безкоштовно пройшла курси  підвищення кваліфікації з основ підприємницької діяльності на базі  Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в м.Чернігові.  Після захисту бізнес-плану та реєстрації приватним підприємцем, отримала стартовий капітал – одноразову виплату допомоги по безробіттю. Відтак у Куликівці з’явився мовний центр з вивчення іноземної мови «Welcome».

«Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, а англійська – це офіційна мова міжнародного бізнесу, торгівлі, науки, техніки та Інтернету», – підкреслила Валентина. Головний принцип  роботи жінки – індивідуальний підхід до кожного клієнта, залежно від віку, рівня знань та мети навчання. У новоствореній школі англійську вивчають як дорослі, так і дітлахи. Батьки задоволені: мають змогу підготувати дітей до школи, допомогти їм опанувати базові знання, відмінно впоратися з екзаменами, успішно скласти ЗНО та зрештою відкрити для себе нові горизонти.

Валентина переконана, що запорукою успішної роботи та розвитку її бізнесу може стати лише надання високоякісного продукту. Ділиться й планами на майбутнє – навчання інших іноземних мов, ширше використання комп’ютерних технологій, франчайзингу для отримання клієнтами сертифікатів міжнародного зразка. «Я щаслива, що маю змогу реалізувати задумане. Я займаюсь улюбленою справою та удосконалююсь», – зауважила Валентина.