За підтримки служби зайнятості вже більше півроку колишня безробітна Анна Писанко з Вінниччинимає власний бізнес та займається улюбленою справою.

Закінчивши у 2012 році Вінницький національний медичний університет на провізора і відразузнайшла роботу у місцевій аптеці.

Улюблена робота приносила їй велике задоволення та неабиякий досвід. Чудовий колектив, постійне спілкування з людьми, це те про що вона завжди мріяла. Але незабаром зрозуміла, що маєзначний потенціал до управлінської діяльності. До того ж аналіз ринку збуту показав, щофармацевтичний напрямок дозволяє конкурувати та отримувати стабільний дохід, створювати нові робочімісця.

Звернувшись до центру зайнятості у грудні 2015 року Анна відразу потрапила на ознайомчийсемінар де дізналася про відкриття власної справи. Ризик був значний, але якщо ти дійсно фахівець своєїсправи, любиш те чим займаєшся – потрібно пробувати. Тому вона розробила бізнес-план на тему «Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами» і вже в лютому 2016 року, успішно захистивши свійбізнес-проект, відкрила власну аптеку. Одноразову допомогу від служби зайнятості витратила на придбання необхідного обладнання. Певну частину коштів на закупівлю препаратів та медикаментів, аренду приміщення дала родина, яка всіляко підтримала ініціативу молодого підприємця. Порадамипідтримав також і колишній роботодавець.

Сьогодні аптека Анни Писанко вже має авторитет серед жителів Калинівського району. Адже там завжди готові надати кваліфіковану пораду два фармацевти, які отримали роботу у нового роботодавця. Сама ж власниця задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовніше ― цеприносить їй моральне задоволення та стабільний прибуток.