Тетяна Губаль – усміхнена та впевнена, щира й ділова,  закохана у свою справу та успішна власниця школи раннього розвитку «Мудра сова», що в Одесі.

Жінка зізнається, що ідею відкрити власну справу мала вже давно. Мрія про школу раннього розвитку для малечі народилася в пані Тетяни ще під час перебування у відпустці по догляду за дитиною.  Але реалізувати своє бажання вона змогла пізніше, коли після втрати роботи звернулася по допомогу до Суворовського районного центру зайнятості.  Після навчання на курсах підприємницької діяльності та успішного захисту бізнес-плану вона отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю та стала власницею школи «Мудра сова».

«Кожна мама й тато прагнуть, щоб їх дитина була найрозумнішою, найкмітливішою та найуспішнішою», –  розповідає Тетяна, – і я з радістю допомагаю в цьому».

Зараз жінка займається улюбленою справою та забезпечує своїм вихованцям всебічний розвиток за допомогою сучасних методів навчання.

«Я підтримую зв’язок з фахівцями центру зайнятості, відслідковую сторінку центру в соціальних мережах. Приємно бачити матеріали, де розповідається про тих,  хто, як і я, відкрив власну справу. Як же важко спочатку.., але все буде добре і у мене, і в них», - сміється Тетяна.

І як підтвердження цьому показує свої фотографії. Дивимось і ми. І щиро радіємо!