Підприємець Марія Случик родом із села Холоневичі Ківерцівського району. За освітою пані Марія зоотехнік, працювала технологом на приватних господарствах. Після того, як у 2017-му втратила роботу, звернулася в Ківерцівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості , аби працевлаштуватися.

Прагнучи чогось нового, у червні 2017 року пані Марія, за сприяння служби зайнятості, зареєструвала підприємницьку діяльність – виробництво хліба та хлібобулочних виробів.

«Виробництво хліба – це складний процес, – розповідає Марія. – Адже в буханець вкладаєш не тільки багато праці, а й душу. Хоч пекарня працює лише два роки, та запах свіжоспеченого хліба відчутний майже цілодобово».

Пекарня в селі Холоневичі спеціалізується на виготовленні різних хлібобулочних виробів: булочки з різними начинками, хліб, французький багет, основи під гамбургери та хот-доги. Міні-пекарня укомплектована піччю, разовий об’єм якої – від 50 до 150 одиниць хлібобулочних виробів за 40 хвилин. Особливість пекарні – випікання хліба на дровах.

Хлібобулочні вироби тут виготовляють без додавання різних домішок, у виробництві застосовують спеціальну технологію, секрети якої бізнес-леді не розголошує. Також варто зазначити, що кожну хлібину пекарі розкачують й формують вручну. Хліб із Холоневич знають не тільки у Волинській області, а й за її межами.

Підприємець Марія Случик тісно співпрацює з Ківерцівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. Так, за два роки роботи фахівці служби допомогли укомплектувати вакансії за спеціальністю пекар, а також здійснюють відшкодування єдиного внеску за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця.

Напередодні професійного свята – Міжнародного дня кухаря та кулінара – бажаємо пані Марії сили та натхнення в роботі і, звичайно, багато вдячних клієнтів.