Успіх – це індивідуальний шлях кожної людини. Перетворитися на успішну особистість досить просто – треба жити в гармонії зі світом і самим собою. Саме такої життєвої стратегії дотримується переселенка з Донецька підприємниця Ніна Малина.

Отримавши омріяну психологічну освіту, жінка шукала себе далі. Вона відвідувала спеціальні курси і тренінги із саморозвитку. Перед тим, як змінити власний професійний шлях, Ніна працювала з інноваційними проєктами, розробляла і впроваджувала нові ідеї. Але не відчувала гармонії з власним «Я». Тоді жінка вирішила змінити життєвий напрямок.

Ніна досить давно захоплюється йогою, розвиваючи та вдосконалюючи знання про внутрішні ресурси та можливості людини. Саме цей напрямок для подальшої професійної діяльності жінка обрала і почала діяти.

Наприкінці 2018 року вона започаткувала власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю в Лиманському міському центрі зайнятості. Ніна перетворила власне хобі на улюблену роботу, яка приносить задоволення і прибуток. Наразі підприємниця є власницею Арт-студії психології, практика якої має попит у мешканців міста Лиман. Студія надихає гостинністю й атмосферою доброзичливості, гумору та душевної щирості. Діяльність простору надає широкий спектр послуг від коуч-консультацій, які допомагають визначитися з бажаннями, цілями і стратегіями самореалізації в різних сферах життя, до побудови ресурсної карти особистості.

 Психологиня також приділяє велику увагу практичним заняттям, проводить майстер-класи і тренінги з розвитку навичок комунікації, стратегії успіху. Практикує арт-терапію і йогу, яка дозволяє уважно поставитися до себе і збалансувати емоційний, розумовий та фізичний стан.

«Усе в цьому світі створюється двічі, спочатку в розумі, а потім в реальному житті. Започаткувати власну справу може кожен, хто має мету і бажання, а подальший супровід забезпечить професійна команда служби зайнятості», - впевнена Ніна.

Співпраця психологині з Лиманським міським центром зайнятості триває. Вона бере активну участь в засіданнях клубу «Шлях до успіху», психологічних майстер-класах, семінарах і тренінгах для підприємців.