33-річний Андрій Галах почав службу в армії наприкінці січня 2015 року. Під час четвертої хвилі мобілізації чоловік потрапив у 169 Навчальний центр «Десна», де вчився на  Заступника командира бойової машини навідника-оператора БМП-2. Після закінчення навчання Андрія розподілили у 30-у механізовану бригаду, яка в той час охороняла рубежі поблизу Дебальцева, а саме Світлодарськ та околиці Троїцького. На цих позиціях чоловік протягом року прослужив заступником командиру взводу. Після 12 місяців на передовій бригаду Андрія вивели на Яворівський полігон, звідки він був демобілізований. Вдома чоловіка чекала дружина та шестирічна дочка.

«Одразу як повернувся додому, я став на облік в Мукачівський міський центр зайнятості. Фахівці запропонували мені відкрити власну справу. Після служби важко було змусити себе працювати на когось, хотілося самостійності, тому я вхопився за цю пропозицію», –  поділився Андрій.

Чоловік свого часу закінчив Мукачівський кооперативний технікум та мав невеликий досвід комерційної діяльності. Для справи обрав роздрібну торгівлю сонцезахисними системами, енергоощадними вікнами та дверима.

«Організовувати власну справу я почав разом з дружиною, вона відмінний менеджер-консультант, а я відповідаю за організаційну складову. На  ринку, який я обрав, досить велика конкуренція, але і з подорожчанням енергоносіїв росте і сам ринок. Центр зайнятості розрахував приблизну суму допомоги, на яку ми можемо розраховувати, фахівці попросили створити бізнес-план під наш вид бізнесу. Я прослухав курс для учасників АТО по створенню бізнес-плану для малого і середнього бізнесу. Одразу по закінченню написав та вдало захистив його у центрі зайнятості. Вже за декілька тижнів отримав одноразову допомогу по безробіттю  і ми з дружиною почали втілювати свою мрію», –  розповів Андрій.

Наразі чоловік має власний магазин, що спеціалізується на сонцезахисних системах (жалюзі, ролети), вхідних та міжкімнатних дверях, металопластикових вікнах, шафах-купе, кухнях та різних дрібничках типу антимоскітних сіток, підвіконників, відливів. Андрій задоволений роботою й планує у майбутньому розширювати бізнес та створювати робочі місця.