Колишнім бійцям дуже важко повертатись до мирного життя і знову знаходити своє місце в соціумі. Багато часу витрачається на усвідомлення того, що життя тут, де немає вибухів, де поруч родина і можна спокійно спати, а воєнні дії –  сторінка, яку треба перегорнути.

Сергій Когут провів майже два роки у зоні бойових дій. Повернувшись до мирного життя чоловік одразу почав шукати роботу. По допомогу в працевлаштуванні колишній АТОвець звернувся до Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

«Колись за сприяння служби зайнятості я здобув професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Після закінчення навчання був працевлаштований. Тому знову звернувся до служби зайнятості, аби знайти роботу за здобутою професією», – розповідає Сергій.

Допомогти чоловікові визначити наявні перспективи працевлаштування та конкурентні переваги на ринку праці взявся кар’єрний радник. Відтак чоловіку підшукали підходяще робоче місце у фермерському господарстві «Олександра», що здійснює свою діяльність в селі  Суходільське Долинського району.

Спеціальних вимог до кандидата  роботодавець не ставив, але шукав людину відповідальну, організовану та порядну. Усім вимогам роботодавця  Сергій відповідав, тому одразу отримав постійне місце роботи.

У господарстві працівником задоволені. І не дивно, адже чоловік працьовита людина, яка вміє не тільки Батьківщину захищати, але й добре працювати на рідній землі.