До автокатастрофи, що сталася з Оленою Аверіною десятиріччя тому, жінка плідно працювала на посаді головного бухгалтера приватного підприємства.

Як наслідок аварії - інвалідність ІІІ групи, що виявилася критичною для її подальшої діяльності на такому вже звичному місці роботи.      

Дієва натура не дозволила пані Олені бути безробітною навіть за умов інвалідності. Жінка вирішила звернутися за допомогою до Куп’янського міськрайонного центру зайнятості, що в Харківській області.

Вакансії для фахового бухгалтера швидко підібрати не вдалося. Оскільки пані Олена не бажала надовго відкладати свою фахову діяльність, фахівці служби зайнятості запропонували їй отримати одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи.

Про свою фірму з надання бухгалтерських послуг колишній головний бухгалтер підприємства мріла завжди. Тож, пані Олена, не зволікаючи, зареєструвалася як суб’єкт підприємницької діяльності. В ролі власника своєї справи відчувала себе впевнено, бо ж мала відмінний фаховий рівень. Замовлення за замовленням – кількість клієнтів постійно зростала. Це  підштовхнуло Олену Аверіну залучити до співпраці інших приватних підприємців. Невдовзі хвороба стала на заваді її особистому веденню справ. На щастя, Олені Олександрівні було кому довірити управління своїм бізнесом. І це її власні діти.

На початку 2011 року героїня статті знову звернулась до Куп’янського міськрайонного центру зайнятості з проханням знайти їй більш спокійну роботу. Та виявилося, що спеціалістам служби зайнятості, не зважаючи на їхні старанні пошуки, жодної вакансії запропонували, наявні ж за станом здоров’я клієнтки їй не підходили.

Та удача посміхнулася наполегливій жінці: невдовзі до служби зайнятості звернувся керівник приватного підприємства, що успішно розвивалося й проводило пошук кадрів. Скориставшись пропозицією центру зайнятості, керівник підприємства прийняв Олену Олександрівну на дотаційне робоче місце.

Успішно пройшовши стажування на підприємстві, в травні 2011 року Олена Олександрівна  була працевлаштована на посаду бухгалтера.

Роботодавець пані Олени, керівник ПП «Адоніс», дав їй таку професійну характеристику:

«Олена Олександрівна відповідає усім вимогам, які я висував щодо підбору фахівця-бухгалтера мого підприємства. Сподіваюсь на подальшу співпрацю!».

 

Автор: Л.О. Водолазька, Начальник відділу активної підтримки безробітних Куп’янського міськрайонного центру зайнятості Харківської області