Поєднання можливостей сонячної енергетики з інноваційними технологіями в агросекторі – це вже не тільки реальність, а й додаткові можливості збільшення прибутковості власної агросправи. Географічне розташування України є сприятливим для реалізації проектів генерації сонячної енергії.
Бажання знайти роботу та сприяння Уманського міського центру зайнятості дали можливість Олександру Плотніцькому, який має відповідну групу інвалідності перетворити своє захоплення в діяльність, що приносить дохід
На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної  плати та інших виплат провадиться з урахуванням фінансових  можливостей.
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшов виїзний семінар для фахівців профорієнтаційного спрямування базових центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості
Нещодавно в рамках професіографічного КВЕСТУ «Я-PROFI», П’ятихатська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості для школярів району організувала видовищну екскурсію до 54-ої Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, де школярі дізналися якими навичками та вміннями має володіти представник цієї героїчної професії
“Співпраця зі службою зайнятості вже налагоджена. За допомогою служби  на підприємство вже працевлаштовано понад 50 осіб”, - зазначив головний інженер підприємства М. Павлов, - але ми маємо намір розвиватись далі, тому робітники нам потрібні”.
У приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.
На Вижниччині продовжуються заходи в рамках акції «Випускник».   22 травня 2019 року мобільний центр професійної орієнтації працював у Вашківцях.
21 травня 2019 року до КЗ «Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст.» завітав Мобільний центр профорієнтації Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Адміністрація КЗ «Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст.» сприяє участі учнів у багатьох активних профорієнтаційних заходах: залучається до Квестів, Професіографічних екскурсій, Днів відкритих дверей навчальних закладів, проводить спільно з фахівцями служби зайнятості профдіагностичне обстеження учнів та ін.
21 травня представники Правобережного відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості провели квест «Дорога в країну професій»  для учнів 8-10 класів школи-інтернату № 1. В ній взяли участь вчителі школи, соціальний педагог та практичний психолог.
22 травня Берегівською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію на Берегівське швейне підприємство ТОВ «Укран Абітекс». Учасниками стала учнівська молодь 9 класу Берегівської загальноосвітньої школи № 6.
Впродовж травня директори філій обласного центру зайнятості  двічі на тиждень  здійснюють прийом клієнтів та виконують функції реєстратора. Зокрема, вони проводять первинні прийоми громадян, ознайомлюють з базою актуальних вакансій, проводять первинне профілювання. Після кожного робочого дня керівнику філії заповнює відповідну анкету.  
Виступ Петра Зубкевича, керівника районної служби зайнятості, на таку тему відбувся на семінар-нараді керівників органів місцевого самоврядування Гощанського району.
21 травня 2019 року в Полонській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар: «Презентація навчального закладу – Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».
В приміщенні Станично-Луганського районного центру зайнятості 21 травня відбулась презентація фізичних осіб – підприємців: Євгенії Самохіної та Тетяни Рубан. Відвідали захід 12 безробітних, у тому числі особи з інвалідністю.
Більше 17 тисяч осіб скористалися послугами Херсонської обласної служби зайнятості з початку року. Наразі 9,5 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, а третину - безробітна молодь віком до 35 років, отримують послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню.
Ця бізнес-леді є давнім партнером служби зайнятості. За роки існування установи вона уклала 25 договорів на працевлаштування фахівців з числа колишніх безробітних, які пройшли навчання за направленням служби зайнятості в Одеському центрі професійно-технічної освіти, отримавши кваліфікацію перукарів, манікюрників та педикюрніків.
Фахівці відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості розробили та впровадили в роботу інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію про актуальні вакансії
Сьогодні директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко провела особистий прийом громадян у Маріуполі. 
У рамках співпраці з роботодавцями з питань зайнятості, 22 травня журналісти телеканалу «TV7+»,  громадсько-політичної газети «Подільські вісті», інформаційно-аналітичної газети «Актуально для подолян» та газети «Дунаєвецький вісник»   відвідали підприємства Дунаєвецького району.
21 травня провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідала підприємця Ольгу Рябець, яка розпочала свою діяльність у 2018 року та займається пошиттям верхнього одягу.
Роботу знаходить той, хто її шукає і має наполегливе бажання працювати. Проте, підібрати роботодавцям висококваліфіковані, надійні кадри, справа не з легких і вимагає часу.
22 травня 2019 року, керівництво Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, обласного об'єднання профспілок, обласного центру зайнятості, німецькі партнери від організації роботодавців NORDMETALL, представники бізнес-спільноти розпочали обговорення підсумків виконання українсько-німецького Проекту «ЕХАМ Дніпро», спрямованого на впровадження у професійне навчання німецького досвіду з дуальної системи освіти
У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника ринкоутворюючого підприємства району - філії «Голден Кросс» Товариства з обмеженою відповідальністю «Курганський Бройлер»
Зустріч директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька з працівниками відділів сприяння зайнятості в Інгульському і Корабельному районах Миколаївського міського центру зайнятості.
21 травня у Куликівському професійному аграрному ліцеї відбувся День відкритих дверей «Мій ліцей - моя гордість». 
21 травня Мукачівський міськрайонний центр зайнятості провів Ярмарок вакансій на залізничному вокзалі міста Мукачева.
20 травня Первомайською міськрайонною філією Миколаївського обласного центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей "Профі non-stop "Пізнаємо себе!" для учнівської молоді Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
З 13 травня по 07 червня поточного року в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії», що на Голопристанщині, активно функціонує «Хутір профорієнтації», на якому школярі дізнаються про зелений туризм на півдні України.
Днями до Золочівської районної філії Львівського ОЦЗ завітав молодий кремезний парубок. Привітна усмішка на обличчі, військова виправка, сяючі очі, армійський одяг – усе це свідчило про те, що поріг служби зайнятості переступив давній друг, у котрого з цим приміщенням пов’язані тільки теплі спомини. 
Реалії сьогодення свідчать, що погляди старшокласників на престижність освіти та праці не завжди відповідають вимогам часу. Щоб переламати ці стереотипи та допомогти учням обрати актуальні професії та спеціальності, у приміщенні Сокальської районної філії ЛОЦЗ відбулася нарада за участю соціальних партнерів.
Традиційний  Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Бурштинові зорі» вкотре зустрічає гостей і учасників. Днями на базі однієї із спортивних шкіл Рівного, де розгорнулося яскраве, видовищне дійство, побували майбутні перукарі та візажисти, які навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.