оп
Ви активно шукаєте місце праці або ж як суб’єкт господарської діяльності пропонуєте працевлаштування? 
Фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості долучилися до проведення батьківських зборів, де ознайомили батьків старшокласників з послугами служби зайнятості та роз`яснили основні профорієнтаційні підходи, що направлені на правильний вибір дітьми майбутньої професії
Сьогодні, 18 вересня, у Кропивницькому відбулася регіональна прес конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.
18 вересня відбулася робоча зустріч заступника директора Ольги Сівач та фахівців Закарпатського обласного центру зайнятості з директором навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Ольгою Слюсаревою та її заступником Іриною Ладижець.
Про ідеї власника мережі магазинів і засновника торговельної марки «Вепр» Олега Грінчука.
Протягом 18-20 вересня в спорткомплексі "Юність" в Ужгороді відбудуться фінальні змагання VII Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" серед потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. У відкритті спартакіади взяв участь і директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
Серед послуг служби зайнятості, які надаються роботодавцям є організація та проведення ярмарку вакансій. Перевага цієї форми співпраці з роботодавцями – можливість особистого спілкування роботодавця з претендентами на роботу. Протягом січня-серпня поточного року в  Запорізькій області було проведено 561 ярмарків та міні-ярмарків вакансій, за участю 465 підприємств, із залученням 6300 громадян з числа безробітних.
18 вересня, фахівці з профорієнтації центрів зайнятості та районних філій Волинського обласного центру зайнятості стали учасниками тренінгу комунікативної компетентності та ораторського мистецтва. Упродовж дня вони працюватимуть на базі Луцького міського центру зайнятості.
Фахівці Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості провели перше засідання  молодіжного профорієнтаційного клубу «Фортуна».  Дев’ятикласникам презентували професії з використанням відеосюжетів та знайомили із інноваційною інтерактивною розробкою з віртуальними елементами «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»
На Гощанщині відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки». Колоритний захід - яскравий зразок  збереження народних звичаїв, обрядів, українських ремесел і кухні, що побутують у регіонах. Фестиваль згуртував понад 600 талановитих майстрів, представників найрізноманітніших професій та народних фольклорних колективів. Свою унікальність представили Житомирщина, Луганщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Херсонщина, Черкащина, Вінниччина, Чернігівщина, Рівненщина, Київщина та місто Київ!
З нагоди Дня рятівника, фахівцем з профорієнтації Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Базюк для учнівської молоді НВК «ЗОШ №3 – гімназія» було проведено ряд профорієнтаційних заходів. Так, учням старших класів фахівець презентувала веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа», а  для дітей середньої школи було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію.
Днями наше місто Херсон відзначало 241 річницю. До святкування долучився й Херсонський міський центр зайнятості.  
Днями в Одеській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.
Які професії будуть затребуваними у майбутньому в Україні? На це та інші запитання отримали відповіді гімназисти смт. Путила під час профорієнтаційного уроку.
Фахівці служби Новодністровської міської філії Чернівецького ОЦЗ зайнятості активно співпрацюють з рятувальниками пожежної частин Новодністровської ОТГ. Нині відбулася чергова зустріч.
Учасником заходу стало комунальне підприємство Білокуракинської ОТГ КП «Білокуракине-комунсервіс», яке має 6 вакансій та проводить підбір кандидатів на посади «робітник з благоустрою».
Відбулася робоча зустріч очільника Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, його заступниці Оксани Іванчук з директором Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгардом Керайном, у якій взяла участь начальник управління стратегічного планування та бюджетування Державного центру зайнятості Ольга Дмитрівна Купрій. 
Житель Бахмуту Андрій Кузнєцов перетворив давнє захоплення на справу свого життя, започаткувавши у місті студію дитячої анімації «Гоголь-Моголь».
18 вересня у Дружківському міському центрі зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в міському відділі пробації, відбулась групова консультація «Кроки успішного працевлаштування».
18 вересня 2019 року директор Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Олександр Ребекевша зустрівся з приватним підприємцем Олександром Клімчуком.
В Білогірському районі стрімко розвивається  малий та середній бізнес. З метою налагодження співпраці з роботодавцями, Лариса Тищук – директор Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості зустрілася з успішною підприємицею  Іриною Симоні
У Решетилівці цікаві та корисні профорієнтаційні зустрічі чекають  і дорослих, і старшокласників
Юлія Парубоча звернулась до Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою знайти роботу. Після звільнення безробітна доглядала за своєю маленькою дитиною. Кар’єрний радник розробив індивідуальний план працевлаштування, згідно з яким Ю.Парубоча була прийнята на роботу продавцем непродовольчих товарів за умови попереднього підвищення кваліфікації до ФОП Касьян Наталія Івнівна
Маленька частинка життя Юлії Мажаєвої – молодої, чарівної, сильної та самодостатньої жінки, якій довелось пережити тяжкі часи, та яка зуміла, попри всі негаразди, знов радіти життю та дарувати гарний настрій оточуючим. Історія, почуття та перевтілення зі слів Юлії.
Результатом робочої зустрічі керівництва Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості з головним лікарем Комунального закладу «Дніпропетровська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради стало підписання Угоди про спільну діяльність, що сприятиме взаємовигідній співпраці зі службою зайнятості та якісного обслуговування роботодавця
У Ватутінській міській філії Черкаського обласного центру зайнятості протягом серпня 2019 року було проведено ряд заходів за участю начальниці міського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в області Олени Кодоли
Сергій з Христинівки ділиться власним досвідом про те, як його бізнес-ідеї перетворилися у справу його життя
17 вересня в смт Гоща відбулася робоча зустріч в.о. голови Гощанської райдержадміністрації Юрія Ястремського, директора Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Петра Зубкевича з заступником директора ТОВ «Хайчікен» Віталієм Матвійчуком та головним технологом підприємства Андрієм Волохатим.
Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі, яке розпочалося 3 червня поточного року. Робиться це задля оперативного задоволення ваших кадрових проблем!
Мініярмарок вакансій» для ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у Миколаївському міському центрі зайнятості.
Вогнеборці разом зі службою зайнятості презентували школярам Полтавщини спеціальність пожежника
Одного разу, коли Катерина навчалась у восьмому класі, до їхньої школи завітали фахівці Любашівської районної філії Одеського ОЦЗ. На уроці з профорієнтації, яку провели фахівці, Катя дізналася про те, що в Одеському ЦПТО є можливість навчатися за професією адміністратор. Тож вирішила, що після закінчення школи звернеться до центру зайнятості для проходження навчання.