оп
У Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар «Молодь на ринку праці: пошук роботи на сучасному ринку праці».
У головного героя фільму «У гонитві за щастям» є така фраза: «Якщо у тебе є мрія, ти повинен захистити її. Люди, які самі не можуть нічого зробити, казатимуть, що тобі це не під силу. Хочеш чогось? Іди і досягни цього. Крапка». Так, з мрії починається маленька справа, яка згодом переростає у справу життя. У цьому пересвідчилася героїня нашої успішної історії Олена Кондрин. За фахом – інженер і кухар, мама трьох чудових діточок, вона довго плекала задум про власний бізнес, і тільки тоді, коли повірила у свої сили, мрія здійснилася.
Впродовж шести місяців 2019 року фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості провели 195 заходів для 29 об’єднаних територіальних громад області.
У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася презентація військової служби за контрактом в Національній гвардії України.
23 липня Маріупольський міський центр зайнятості провів Ярмарок вакансій. Цей масштабний майданчик об’єднав шукачів роботи і роботодавців міста.
22 липня директор Подільського міськрайонного центру зайнятості Олег Кунаренко провів робочу зустріч з начальником Окнянського районного сектору філії Центру пробації в Одеській області Русланом  Пасаїта.
У рамках співпраці Гайворонської районної філії Кіровоградського ОЦЗ з Голованівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Гайворонське бюро правової допомоги» для безробітних організовуються інформаційні семінари.
Невикористана частина щорічної відпустки має бути надана працівникові після закінчення дії причин, за якими його відпочинок перервали 
Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі, яке розпочалося 3 червня поточного року.
Фахівці Харківського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для відвідувачів дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел». Більше 100 дітей долучилися до корисних активностей
Експеримент «Директор на первинному прийомі» підтримав керівник Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Б. Волошин, котрий одного липневого дня змінив крісло очільника ЦЗ на робочий стіл реєстратора.
За шість місяців  поточного року послугами служби зайнятості скористалися  6,5 тисяч роботодавців області. Порівняно з минулим роком  на 840 одиниць збільшилась кількість вакансій, наданих роботодавцями.  Така співпраця дає певні позитивні результати. З 8 до 6 зменшилась навантаження на одну вакансію. Так, правом отримання компенсації витрат на сплату єдиного внеску вже скористалися 184 роботодавця, які прийняли на нові робочі місця 316 осіб
У Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості підвели підсумки роботи фахівців відділу надання соціальних послуг, які виконують функції кар’єрних радників.
Днями фахівцями Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено семінар з орієнтації на військову службу в Збройних силах України
Надання інформаційної та психологічної допомоги, підтримки у працевлаштуванні – ось головні напрямки роботи служби зайнятості з учасниками антитерористичної операції. Одним з яскравих прикладів вдалого працевлаштування людини, яка є учасником бойових дій, можна вважати Павла Павлова з Рівненського району.  
День відкритих дверей Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.
Ірина Тишкова з Сарненщини хотіла навчитися професійному шиттю, але так доля  склалася, що не було можливості вчитися, і це бажання довгий час залишалось нездійсненною мрією. Згодом, втративши роботу, жінка звернулась у центр зайнятості і нині опановує  професію «кравець».
Відбулася робоча зустріч директорки Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ Марії Літвінчук  з директором КП «Ізяславводоканал» Поліщуком Миколою.
Декада «Зустрічі з підприємцями» у Мар’їнці пройшла під гаслом «Тваринницький бізнес набирає обертів!». Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відвідали місцевих підприємниць, які започаткували власний бізнес за сприяння служби зайнятості саме у тваринницькому секторі.
Фахівці Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості заавітали до відпочиваючих у дитячі оздоровчі табори « Горизонт» та  «Іскорка» з профорієнтаційним заходом PROFIЛІТО
Фахівець Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провела зустріч з незайнятим населенням Наталинської об’єднаної територіальної громади
86 укомплектованих вакансій за І півріччя 2019 року – фахівці Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості поділилися результатами успішної роботи на прикладі співпраці з ТОВ «Дібрівське»
Служба зайнятості на Заставнівщині зініціювала зустріч з роботодавцем щодо можливостей отримати компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітного на нове робоче місце.
Що робити тому, хто не визначився чи помилився з професійним вибором, не здобув омріяної професії, не знайшов справи свого життя? – ці питання неодноразово приходили на думку двадцятидворічному мешканцю Новгородківського району Михайлу Павлову.
Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості завітав у гості до вихованців табору і провів цікавий та пізнавальний для дітей захід.
Діти знайомилися із специфікою сучасних професій через гру, проявляли свої творчі та акторські здібності та отримали поради професіоналів щодо професійного самовизначення – у червні-липні 2019 року фахівці Кам’янського міського центру зайнятості провели  інтерактивні профорієнтаційні заходи для вихованців пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл міста
23 липня, фахівці служби зайнятості, на яких покладені функції кар’єрних радників, стали учасниками тренінгу «Комунікативні особливості спілкування працівників державної служби зайнятості».
22 липня у приміщенні Мелітопольського міськрайонного центру  зайнятості відбулась зустріч із безробітними щодо поширення інформації про сімейні форми виховання та виявлення кандидатів, бажаючих допомагати дітям та бути усиновлювачами, прийомними батьками, батьками-вихователями або патронатними  вихователями.
Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
Влітку багато людей традиційно шукають підробіток, адже з кінця весни набирає обертів сезонна зайнятість. На сьогодні за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості знайшли сезонну роботу 4,3 тис. осіб, що на 2% більше, ніж за аналогічний період минулого року