Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
На Чернігівщині цього року за дві хвилі реалізації програми «Власна справа» урядового проекту «єРобота» Державною службою зайнятості ухвалено 18 позитивних рішень про надання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу.
Уряд сьогодні ухвалив низку рішень у соціальній сфері
У лютому 2023 року до Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості звернулась Людмила Карпюк для пошуку роботи. У центрі зайнятості їй запропонували роботу економіста у ТДВ «Буковина-Авто».
Роботодавці Житомирської, Коростенської, Новогуйвинської та Оліївської громад потребують слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування.
З метою популяризації професійного навчання та презентації навчального закладу фахівці Дніпропетровського центру ПТО ДСЗ провели День відкритих дверей для шукачів роботи регіону. В онлайн-заході взяли участь майже 200 осіб
На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.
Спеціалісти відділу рекрутингу Сєвєродонецького міського центру зайнятості продовжують співпрацю з роботодавцями Луганської області, що перемістилися на підконтрольну Україні територію та продовжують діяльність.
Нагадаємо, що критерії для надання допомоги по частковому безробіттю виписані в пункті 6 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702 (далі - Порядок).
Олександра Данільцева з міста Нова Одеса Миколаївської області через військові дії втратила роботу та переїхала на Вінниччину
З початку 2023 року за допомогою обласної служби зайнятості працевлаштовані 100 осіб, 15 осіб проходять профнавчання
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
У січні-лютому 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 8,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 940 роботодавців.
Про результати роботи Полтавського обласного центру зайнятості  у січні - лютому 2023 року
Підтримати мікро-, малий та середній бізнеси (зокрема релокований) у відновленні та розширенні виробництва, а також місцеві підприємства, які створюють нові робочі місця у Львівській області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп.  
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/KharkivOCZ  або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
За обсягами залучення громадян до проєкту «Армія відновлення» Донеччина займає одну з лідируючих позицій серед інших областей України. Тільки цього року Донецька обласна служба зайнятості долучила до таких робіт майже 1 тис. осіб.
Що варто знати та які аспекти врахувати, щоби отримати грант для власної справи
Оновлена база актуальних вакансій Чернівецької області станом на 22.03.2023 тут!
Добові — витрати, які відшкодовуються працівнику за дні відрядження, що не потребують спеціального документального підтвердження.
У Хмельницькій обласній службі зайнятості створено 3 філії: Хмельницька, Кам’янець-Подільська, Шепетівська.
Для кожної людини дуже важливо, щоб праця була не тільки способом фінансового забезпечення, а й приносила задоволення. Знайти таку роботу абсолютно реально навіть в нинішніх обставинах.
Якщо ви шукаєте роботу, радимо звернутися до Вінницької обласної служби зайнятості. Це легально, швидко, зручно та безкоштовно
Суспільно корисні роботи з початку 2023 року вже організовані у Волицькій, Високівській, Станишівській, Потіївській, Вишевицькій, Курненській, Хорошівській і Коростишівській територіальних громадах.
В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.
Полтавський військовий коледж чекає на вас: обираємо професійне майбутнє, вступ не за горами!
Чи допомагає отримане професійне навчання у працевлаштуванні?
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.