До уваги громадян, які мають намір в умовах дії карантину зареєструватись в службі зайнятості
У наказі Державного центру зайнятості від 17.03.2020р. № 21 «Про тимчасовий порядок дій на період карантину» визначений тимчасовий порядок обслуговування клієнтів, яким передбачене максимальне обмеження первинного прийому громадян шляхом особистого контакту між клієнтом і фахівцем центру зайнятості.
Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського  Союзу  оголошує  конкурс  малих  бізнес-грантів  на  започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України  територіях  Луганської  та  Донецької  областей,  та  в  окремих  районах  та  містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. Конкурс оголошено 30 березня 2020 року. Завершення прийому заявок: 3 травня 2020 року.
В період дії карантину, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, в центрах зайнятості максимально обмежений первинний прийом громадян шляхом особистого контакту між клієнтом та фахівцем. Якщо в цей період Ви бажаєте сповістити службу зайнятості про свій намір щодо реєстрації як безробітного та уникнути безпосереднього контакту з фахівцями центру зайнятості, Ви можете виконати наступні дії
Обласна служба зайнятості Сумщини ввела в дію комплекс запобіжних заходів для запобігання поширення коронавірусної інфекції.
Шановні клієнти служби зайнятості Житомирщини❗️ У разі виникнення питань, пов’язаних із роботою центрів зайнятості та районних філій у період карантину, телефонуйте, будь ласка, за номерами «гарячих ліній».
У період дії карантину, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, в базових центрах зайнятості та філіях Хмельницького обласного центру зайнятості прийом громадян ведеться дистанційно.  
Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби запроваджуються більш жорсткі заходи безпеки на період карантину! З 06 квітня 2020 року прийом документів (скановані копії документів) щодо наміру зареєструватися в службі зайнятості будуть прийматися тільки в електронному вигляді!
Під час дії карантину ви можете отримати відповіді на запитання щодо роботи служби зайнятості у режимі «online» - за допомогою сервісу «Skype».
З метою запобігання розповсюдження короновірусної інфекції, у період дії карантину у базових центрах зайнятості та філіях Черкаського обласного центру зайнятості прийом громадян ведеться дистанційно
Дізналися про свої права та обов’язки в умовах карантину, скористалися послугою індивідуального консультування та отримали відповіді на хвилюючі запитання – фахівці Дніпровського обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар для 13 безробітних осіб
Нагадуємо про особливості реєстрації безробітних в службі зайнятості на період карантину та посилання, які можуть вам знадобитися 
У період пандемії, коли задля збереження здоров’я не варто виходити з дому, можна дистанційно продовжити пошук роботи, використовуючи сучасні технології та можливості. Для прикладу, добре підготуватися до skype-інтерв’ю. Такий метод укомплектування вакансій набуває все більшої популярності, йому надають перевагу рекрутери, а експерти ринку праці стверджують, що невдовзі саме цей метод пошуку персоналу стане звичною практикою в Україні
Через певні технічні причини ми змушені дещо змінити схему подання документів до центрів зайнятості онлайн. До вашої уваги оновлена покрокова інструкція.
Маючи невеликий досвід роботи швачки Олександра Кондратюк,  звернулася до  Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні.
Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн.  Пропонуємо  ознайомитися з покроковою інструкцією.
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.
Подати документи в період карантину можна через скриньку для кореспонденції у найближчій філії Чернівецького обласного центру зайнятості. Адреси філій у Чернівецькій області можна знайти тут https://bit.ly/2xc9BhI
Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн.Що для цього потрібно зробити?
Колектив Рубіжанського міського центру зайнятості висловлює велику вдячність команді ТОВ НВФ "МІКРОХІМ" за проявлену турботу в забезпеченні засобами індивідуального захисту, які вкрай необхідні для виконання функціональних обов’язків.
Звертаємо вашу увагу, що з 29 березня 2020 року Уряд затвердив зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2020 року № 244
Фахівці сектору рекрутингу Скадовської районної філії ХОЦЗ працевлаштували пані Надію на постійне місце роботи на посаду начальника відділу поштового зв’язку Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» в м. Скадовськ з 26 березня.
До вашої уваги телефонні та електронні «гарячі лінії» для обслуговування центрами зайнятості Миколаївської області та їх філіями на період карантину.
На виконання постанов Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211 та «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» від 16 березня 2020 р. № 215 базові центри зайнятості та філії Київського обласного центру зайнятості тимчасово, на період карантину, обмежують особистий прийом громадян, в приміщеннях Київської обласної служби зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів