З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості у період з 1 до 5 березня цього року соціальні послуги відвідувачам – прецедавцям і безробітним – надаються дистанційно
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
У Пирятині відвідали 14 підприємців з консультаціями стосовно переваг офіційного працевлаштування працівників 
У Житомирському міському центрі зайнятості відбулось зібрання жіночого клубу «Я-успішна жінка».
Доброзичлива увага завжди потрібна людям, які обділені долею та увагою. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби, можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем
У період випробування на працівників поширюється законодавство про працю
2021-ий рік для двадцяти дев’ятирічного мешканця міста Олександрії Володимира Руденка розпочався вже на новій роботі
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Вже третій рік поспіль Черкаський міський центр зайнятості співпрацює з Міжнародною компанією «Аптів Сервіс Україна» (Aptiv PLC)
2 березня в Мангушському районному центрі зайнятості був проведений вебінар  для жінок, в якому взяли участь понад 20 безробітних, представниці управління пенсійного фонду України, управління  соціального захисту населення, благодійного фонду «Карітас Маріуполь» та роботодавці. 
1 березня у Мирноградському міському центрі зайнятості пройшов майстер-клас з виготовлення солодощів «Майстерня кондитерів «Весняні капкейки».
Спочатку потрібно зайти на портал «Дія» https://is.gd/Pe3Nk2  Вам знадобиться електронний підпис. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці) Зареєструйтеся у кабінеті громадянина на  https://id.diia.gov.ua/ за допомогою електронного підпису.
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
У період карантинних обмежень «червоної зони», які діятимуть в Житомирській області у період з 3 до 17 березня 2021 року, служба зайнятості працюватиме у звичному режимі
Під керівництвом директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка відбулася планова нарада колективу.
На минулому тижні  у сесійній залі виконавчого комітету Хмельницької міської ради відбулася перша в цьому році нарада з роботодавцями міста Хмельницького. На якій розглядалися питання подолання тіньової  зайнятості, запровадження механізмів легалізації зайнятості. Нараду провів  заступник міського голови Роман Примуш, в якій  взяли участь директорка Хмельницького  МЦЗ Тетяна Мехеда та  майже 100 роботодавців міста.
На сайті державної служби зайнятості триває опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.
До Мукачівського міськрайонного центру зайнятості у вересні 2020 року звернулася в пошуках роботи Світлана Улинець. Жінка має професійно-технічну освіту, свого часу закінчила Ужгородський професійний ліцей сфери послуг за професією перукар та відноситься до квотної категорії осіб.
Вдале працевлаштування медичної сестри від Овідіопольської районної філії Одеського ОЦЗ
«Ми вишиваємо Ваші мрії», - саме такий слоган обрала для свого підприємства колишня безробітна Гула Юлія, яка своє захоплення перетворила на цікаву власну справу. Майстриня створила компанію «Барвисто», яка змінює та розширює уявлення про ринок вишивальних послуг. 
«Служба зайнятості – сучасна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям» – зазначила Ірина Зленко.
Найбільша база вакансій Чернівецької області
Днями фахівцем-рекрутером Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталією Синьо проведено семінар з роботодавцями на тему: «Інформування щодо сучасних сервісних послуг служби зайнятості - метод рекрутингу».
  У Волочиській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості 26 лютого відбулось засідання круглого столу на тему: «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру на території об'єднаних громад» за участю голів селищних рад, роботодавців, фахівців філії.  
Навчання на базі ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Нещодавно директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць провела робочу зустріч з головою Бобрицької територіальної громади Оленою Штефан
25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру зайнятості проведено інтерактивний урок "Пізнай себе - обери професію" з учнями 11 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №13.