Сьогодні, 22 вересня 2020 року, в приміщенні Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями району на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам»
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного та ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
Встановлені «Особливості реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю у період дії карантину».
Співпраця Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ з підприємцями Вадимом та Анною Мудренко розпочалася ще у 2017 році. Відкривши в м. Старокостянтинів станцію технічного обслуговування «Гараж», працедавці звернулися за допомогою в укомплектуванні кадрами до фахівців міськрайонної філії
В рамках проведення Місячника зайнятості молоді в Кам’янсько-Дніпровський районній філії Запорізького обласного центру зайнятості були проведені вебінари та семінари для молоді, у тому числі щодо ризиків нелегальної трудової міграції,  можливостей навчання та техніки пошуку роботи.
Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби до існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто «розхитує» віру у власні сили. Проте хто хоче – шукає можливості, а не причини. Саме такої думки дотримувалась Наталія Комарова, коли перебувала на обліку в Хотинській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
Вижничанка Любов Луцяк має вади зору, проте це для неї не завада, коли йдеться про бажання самореалізуватися. У липня 2019 року жінка отримала статус безробітної, а цьогоріч за сприяння служби зайнятості вже працює менеджеркою.
Зазвичай вибір фаху ґрунтується на багатьох факторах. Частину з них можна назвати «зовнішніми», а це: думка батьків, друзів, фінансові можливості. До «внутрішніх» відносяться психологічні аспекти особи: інтереси, здібності, схильності тощо. Саме ці особливості дозволяють визначити та розкрити тести з профорієнтації, які активно пропонують відвідувачам фахівці Бориславської районної філії Львівського ОЦЗ
Про переваги військової служби у Збройних Силах України учасникам інформаційного семінару, що відбувся нещодавно у Новомиргородській районній філії обласного центру зайнятості для безробітних, розповів колишній атовець, а сьогодні фахівець районного військового комісаріату Вадим Розгін.
Освіта в дорослому віці допомагає по-новому розкрити здібності, а обмін досвідом з однодумцями додає упевненості, мотивує на успіх та розвиток
Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості
Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.
Селекторна нарада в Миколаївському обласному центрі зайнятості.
В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування.
У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 08.09.2020 року Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості надає послуги своїм клієнтам дистанційно, без особистого прийому громадян.
Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи – центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості
Якщо працівник має право на пенсію на пільгових умовах, то до трудової книжки обов’язково вноситься запис про атестацію робочого місця на підтвердження цього права.
21 вересня у Лиманському міському центрі зайнятості відбувся мініярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осіб з використанням зв’язку ZOOM.
З метою оперативного укомплектування кадрами та досягнення домовленостей про подальшу співпрацю між роботодавцем та службою зайнятості відбулася низка  робочих зустрічей
21 вересня поточного року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар на який було запрошено головного спеціаліста відділу з питань врегулювання соціально-трудових відносин та взаємодії з соціальними фондами УПСЗН Тихоненко Вікторію та роботодавців міста і району. На заході обговорювалися питання трудової активності молоді у сучасному економічному середовищі.
21 вересня на базі Курахівського професійного ліцею  відбувся круглий стіл в рамках реалізації проекту «Центр зварювальної освіти», що реалізує громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» (далі ГО «КЦМЕР») в рамках проекту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу, представленого Європейською Комісією.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти. Один з компонентів цієї програми – опитування роботодавців Вінницької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей, – має на меті розбудувати комплексну систему аналізу регіональних ринків праці.
Служба зайнятості нині пропонує роботодавцям підбір персоналу в штат компанії на засадах рекрутингу. З початку цього року, за допомогою рекрутингових підходів, 70 роботодавців Рівного отримали 240 кваліфікованих працівників.
Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн
Фахівці Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели вебінар для студентів Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»
За нинішніх реалій, коли на ринку праці відчутний дефіцит вільних робочих місць, незайняті громадяни часто погоджуються на будь-яку пропозицію роботи, зокрема і нелегальної, отримуючи зароблені кошти у «конверті».
Шукачам роботи надана інформація про умови прийняття на військову службу за контрактом
Історія успіху Інни Черноморець, колишньої клієнтки Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості.
Як стало відомо сьогодні, роботодавці Сумщини уже отримали 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період карантину