Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості! Відтепер вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!
Шановні мешканці Дніпропетровщини! Державна служба зайнятості полегшила процедуру подання документів до центрів зайнятості! Відтепер це дуже просто...
Закон уводить поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини
Відтепер фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, можуть отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю на час карантину для себе незалежно від того, мають вони найманих працівників чи ні.
Якщо ви не можете знайти роботу за фахом, Донецька обласна служба зайнятості надає можливість безкоштовно пройти професійне навчання
Для найманих працівників відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє захисту від незаконного звільнення, можливості отримання вихідної допомоги, гарантованої виплати заробітної плати, права на щорічну відпустку тощо
03 липня у Закарпатському обласному центрі зайнятості пройшла робоча зустріч очільника обласної служби зайнятості Юрія Фущича з головою громадського об’єднання ромів Закарпаття Мирославом Горватом.
З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення. 
Спеціалісти  Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості відвідують підприємців на міських ринках та в інших закладах
Шановні клієнти державної служби зайнятості! Повідомляємо, що  згідно Порядку дій в умовах послаблення протиепідемічних заходів, центри зайнятості та філії Запорізької області з 07 липня відновлюють особистий прийом клієнтів державної служби зайнятості безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості
Співпраця з соціальними партнерами є важливою складовою ефективної роботи Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості.
На 1 липня до Рівненського міського центру зайнятості для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину звернулися понад 2550 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі понад 1700 фізичних осіб – підприємців для отримання такої допомоги на себе.
Легалізація трудових відносин та заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості – це важливі питання для будь-якої держави. Наприкінці червня ці теми обговорювали під час вебінару за участю спеціалістів Біловодського центру зайнятості, завідувача сектору з праці та зайнятості населення відділу соціального захисту населення Біловодської селищної ради Володимира Чмихалова з роботодавцями району.
Фахівці Вільнянської районної філії в рамках виїзної інформаційної кампанії продовжують спілкування з місцевими роботодавцями та підприємцями на предмет отримання допомоги по частковому безробіттю для найманих працівників або ФОП – застрахованих осіб, які через карантинні заходи втратили можливість отримувати дохід.
Друзі, презентуємо покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.  Усього шість простих кроків.
До вашої уваги телефонні та електронні «гарячі лінії» для обслуговування центрами зайнятості Миколаївської області та їх філіями на період карантину.
Про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю розповіли сьогодні, 25 червня, представникам адміністрацій ринків міста Миколаєва в міській раді
Оновлені зразки заяв про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного та ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
Служба зайнятості презентує покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.  Усього шість простих кроків.
З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення.
«Локація емоцій та інвестицій» – так іменує свій профіль у соціальній мережі «Фейсбук» виробничий сільськогосподарський кооператив «Як Бджола», що веде діяльність на теренах Буського району. 
За період карантину фізичними особами - підприємцями Овідіопольського району подано близько 200 пакетів документів, за більшістю з них вже ухвалені позитивні рішення, а деякі вже отримують грошову компенсацію від держави.
Коронавірус позбавив тисячі людей можливості заробляти на прожиття. Сьогоднішнє м’яке послаблення карантину дозволяє повертати раніше звільнених людей на попередні робочі місця.
У період карантину переважна більшість фізичних осіб-підприємців, як і більшість роботодавців Кіровоградщини, були змушені зупинити свою діяльність або перейти на неповну потужність, що суттєво позначилося на тривалості робочого часу працівників та їхній оплаті праці.
Кар’єрні радники Рівненського міського центру зайнятості інформують громадян, які шукають роботу, про те, що Державна прикордонна служба України розпочинає черговий набір кандидатів до прикордонних підрозділів в рамках проєкту «Нове обличчя кордону». З 1 по 26 липня 2020 року запланована реєстрація анкет кандидатів для проходження служби за контрактом в прикордонних підрозділах.
2 липня на запрошення керівництва Мукачівського Державного Університету директор Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Роман Мельничук та заступник директора Алла Довбак взяли участь у онлайн вебінарі стейкхолдерів освітньо–професійної програми «Економіка та бізнес».
Днями, за участі фахівчині «Маловисківського бюро правової допомоги» Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марини Кучеренко, у районній філії обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар. 
Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості. Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити або написати власноруч лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! 
19 червня розпочали навчання 14 безробітних, яких скерували фахівці Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.