Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
Продовжується візит на Полтавщину делегації з Державного центру зайнятості, Донецького і Луганського обласних центрів зайнятості
Виїзний захід Саратської районної філії Одеського ОЦЗ до Плахтіївської та Кулевчанської об`єднаних територіальних громад
Фахівці Нікольського районного центру зайнятості долучилися до VI молодіжного форуму «Змінимо країну разом. Нова формація», присвяченого Дню молоді та 30-річчю Незалежності України.
У службі зайнятості області завершилися тематичні заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми  
 Під таким гаслом пройшов семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людими" у Щирецькій територіальній громаді за сприяння начальника відділу соціальної роботи Ірини Панчишин та завідувача сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ Тетяни Куцели.
Пазл склався: професійний досвід пошуковця роботи, його навички та вміння цілком співпали з вимогами до претендента на вакансію машиніста екскаватора. Співбесіда завершилася позитивним рішенням і наказом про прийом на роботу, про що пан Зеновій із задоволенням особисто повідомив фахівців Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості . 
Як повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, з 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному застосунку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості
Цікавими для клієнтів служби зайнятості є проведення тематичних клубів
Найбільша база вакансій Чернівецької області тут!
Йшлося щодо шляхів зменшення безробіття у селі, говорили про можливість створення нових робочих місць, зокрема шляхом організації громадських та тимчасових робіт.
Впродовж тижня директор Віктор Сербін та фахівці Новоград-Волинського міського центру зайнятості продоводили виїзні робочі зустрічі з роботодавцями Новоград-Волинщини. Обговорювали нагальні питання щодо сприяння зайнятості безробітних громадян, зокрема через організацію тимчасових робіт, професійного навчання
Питання легалізації зайнятості населення територіальної громади було одним із актуальних.
З метою уникнення черг та скупчення людей у приміщеннях центрів зайнятості, скористайтесь порталом державних послуг «Дія».  Це швидко та зручно!
З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в районних філіях Хмельницького обласного центру зайнятості відбулися заходи для інформування безробітних з ризиками нелегальної трудової міграції.
З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Корюківській районній філії та Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели тренінги «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». 
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00
Шановні шукачі роботи, клієнти служби зайнятості та соціальні партнери! Повідомляємо про зміну адреси розташування офісу Дніпропетровського обласного центру зайнятості
Продовжуючи інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед представників малого та середнього бізнесу з метою детінізації зайнятості населення та роз’яснення вимог трудового законодавства 2 серпня засідання «круглого столу» провели фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районнної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в Бобровицькій міській раді.
Сьогодні, 3 липня, в рамках роботи Центру розвитку підприємництва, для школярів міста фахівчиня центру зайнятості Ірина Струкова провела онлайн засідання клубу «Perfect Time».
03 серпня відбулась селекторна нарада щодо підсумків діяльності Запорізької обласної служби зайнятості за І півріччя 2021 року. У заході прийняли участь заступники директора, начальники відділів ЗОЦЗ, директора центрів зайнятості та філій Запорізької обласної служби зайнятості.
Позитивним прикладом працевлаштування за допомогою кейс-менеджменту є історія Петра Савляка, який звернувся до Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.
Нещодавно фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено виїзний захід в Королівській об'єднаній територіальній громаді.
У 2021 році співпрацю служби зайнятості та податкової служби на Глибоччині поглиблюють.
В Одеському міському центрі зайнятості навчали складати резюме