До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників.
З 01 січня 2021 року підвищився розмір мінімальної заробітної плати, а значить і зросли розміри штрафів за порушення законодавства про працю роботодавцями.
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Для тих, хто хоче зайнятися сільським господарством або працювати у фермерських господарствах, служба зайнятості пропонує пройти навчальний курс з основ сільського господарства.
Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками однаковий для всіх роботодавців
Днями, для безробітних громадян Знам’янщини, фахівцями міськрайонної філії обласного центру зайнятості було проведено семінар із загальних питань зайнятості.
У роботу з клієнтами впроваджується кар'єрне консультування 
12 травня фахівцями Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості на базі Великобичківської селищної ради проведено захід для місцевих жителів під назвою "Ринок праці Рахівщини".
12 травня для учнівської молоді Мелітопольського професійного аграрного ліцею проведено фінальний тренінг у рамках реалізації проєкту «Платформа сучасної дуальної освіти та кар’єрного постдипломного зростання фахівців спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
За допомогою Євгеній звернувся до Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості
Жінка звернулась до центру зайнятості з великим бажанням знайти роботу. Мала професійний досвід комірника та вчителя. Вона активно займалася пошуком роботи у співпраці з фахівцями центру зайнятості.
Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).
6 травня відбулося підписання Угоди про співпрацю між Лисичанським міським центром зайнятості та Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області. Угоду підписали директор центру зайнятості Тетяна Соколко і керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
Відповідно до Протоколу від 25 квітня 2021 року № 23 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із 26 квітня на території Львівської області скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
13 травня у Мангушському районному центрі зайнятості пройшов майстер-клас на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».
Про пошук роботи та налагодження контактів між роботодавцями та молоддю сьогодні, 13 травня 2021 року, розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко під час дев’ятого «Ярмарку вакансій» для студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Захід відбувається в онлайн режимі за участі роботодавців міста, які презентували свої підприємства та вакансії. Організатор заходу «Університетський  центр кар’єри».
Міні-ярмарок вакансій в Іванівській районній філії Одеського ОЦЗ
12 травня 2021 року відбулася робоча зустріч фахівців Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості із заступником голови Рукшинської  територіальної громади Дністровського району.
Учора, 12 травня, у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України
Щоб підібрати досвідчений персонал для працедавців та бажану роботу безробітним, багато жителів Франкової землі користуються послугами рекрутерів міськрайонної служби зайнятості. І це вже стало закономірним явищем, оскільки такі фахівці не лише враховують індивідуальні потреби кожного клієнта, а й попередньо організовують зустрічі тих, хто шукає роботу та її пропонує. Про результати тісної співпраці суб’єктів ринку праці свідчать багато історій успішного працевлаштування. Сьогодні наша мова про одну із них.
Фахівці Тячівського районного центру зайнятості відновили виїзні прийоми громадян в об’єднаних територіальних громадах. Чергова зустріч відбулася 11 травня в Углянській територіальній громаді.
Ознайомлення з повним спектром послуг служби зайнятості
Нещодавно фахівці Чорнобаївської районної служби зайнятості, працівники Публічної бібліотеки Чорнобаївської селищної ради та педагог-організатор Чорнобаївської загальноосвітньої школи №2 Вікторія Біліченко провели спільний профорієнтаційний захід «ПрофіСтарт: молодь обирає майбутнє» для учнів 9-10-х класів
Завдяки плідній співпраці Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в рамках роботи PROFI-центру було організовано та проведено онлайн-зустріч  зі студентською молоддю філологічного факультету.
11 травня відбулась робоча зустріч директорки Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірини Зленко з керівництвом та роботодавцями Бехтерської об'єднаної територіальної громади. Обговорили поточні та перспективні потреби курортного сезону 2021 року в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу.
Днями, в Кремінському районному центрі зайнятості відбулася зустріч директора центру зайнятості з головою Громадської організації «Кремінські Роми».
Публікація про діяльність одного з менторів, які співпрацюють зі службою зайнятості, у проєкті "Територія майстерності".