Вшановали тих, хто загинув у страшні часи Голодомору.
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
В рамках  проєкту  «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» 24 та 26 листопада 2020 року для військовослужбовців фахівчинями з профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталією Русановою та Наталією Фоменко проведені онлайн заняття з техніки пошуку роботи
Працівники Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 27 листопада 2020 року  провели черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення фізичної-особи-підприємця Василя Баб’юка, який має актуальні вакансії верстатника деревообробних верстатів.
Відбулась робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з головою Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталієм Дубілем, сторони обговорили актуальні питання співпраці служби зайнятості з профспілками у сфері соціального захисту осіб, які втрачають роботу у період карантинної кризи
У березні 2017 року на базі Лисичанського міського центру зайнятості було створено Клуб для молоді «ПРОФІ».
Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питання легалізації трудових відносин з найманими працівниками під час особистих зустрічей з роботодавцями
Впродовж цього року за допомогою Рівненської обласної служби зайнятості працевлаштовано 247 учасників АТО (ООС), проходили професійне навчання 58 осіб, брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 6 осіб. Профорієнтаційні послуги отримували 651 безробітний цієї категорії.
Нелегкі часи переживає бізнес у період пандемії коронавірусу та карантинних обмежень. Перед суб’єктами господарювання виникли непрості виклики: як у складних умовах не втратити капітал і зберегти цінні кадри. Тому прийнята урядом ініціатива про виплату представникам малого і середнього бізнесу допомоги з часткового безробіття стала для багатьох рятівною соломинкою, щоби втриматися на плаву й оминути тотального вивільнення
У 2019 році Роман втратив роботу і звернувся по допомогу до Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Знайти роботу за фахом не вдалося і тут спало на думку створити робоче місце для себе, займаючись улюбленим захопленням, яке згодом переросло в прибутковий бізнес.
З початку 2020 року 10 роботодавців м. Ватутіне створили 25 нових робочих місць
До сектору рекрутингу Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості звернулося АТ «Полтава - банк» з проханням терміново підібрати кандидатів на посади керуючого відділенням і економіста
Чому роботодавець - наш клієнт номер один і що ми можемо йому запропонувати?
Шукачі роботи, які перебувають на обліку в Дружківському міському центрі зайнятості долучилися до загальнообласної декади зайнятості людей з інвалідністю.
Якщо зареєстрований безробітний  відмовляєтеся від двох пропозицій підходящої роботи, центр зайнятості припиняє його  реєстрацію як безробітного
Днями для учнів Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка була проведена онлайн-презентація Державного вищого навчального закладу «Кропивницький будівельний коледж».
Ми відібрали для вас ТОП-20 вакансій на Хмельниччині станом на 26 листопада 2020 року
Такою була тема науково-практичної конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність» для державних службовців, науковців, студентів, представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я та громадських організацій, яку сьогодні у ZOOM-форматі провела громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини».
Влітку до Херсонського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулася Наталя Тимофеєва, яка останні 10 років працювала на посадах касира квиткового та кухаря. І вже у жовтні отримала бажану роботу на підприємстві ТОВ «Сервис Гранд», що опікується питаннями організації харчування у дошкільних закладах освіти. Робота є, а знаходять її наполегливі та вмотивонані.  
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
Нагадуємо, що з 11 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій
Встановлені «Особливості реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю у період дії карантину».
26 листопада у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг, з дотриманням санітарних вимог, відбулося засідання за «круглим столом». Ініціатором зустрічі виступила ГО «СП «Центр освіти дорослих «Перший», а учасниками стали соціальні партнери, зацікавлені у підтримці та розвитку освіти дорослого населення.
У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо детінізації зайнятості фахівці Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців району. Захід відбувся 26 листопада за участю представників Держпраці.
Протягом жовтня-листопада 2020 року в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ проходили тренінги та вебінари в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Закарпатської області щодо безпечної міграції та працевлаштування".
Фахівці обласної служби зайнятості активно співпрацюють із представниками громадських організацій, постійно долучаються до акцій та інформаційних кампаній, організовують семінари та вебінари, тренінги для безробітних за участю соціальних партнерів, беруть участь у спільних заходах задля поширення інформації щодо питань зайнятості.
25 листопада у Волноваському районному центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва був проведений вебінар «Основи бізнес-планування та грантові програми».
Сьогодні майстри чоботарської справи відзначають своє професійне свято. Серед колишніх безробітних, а нині підприємців, є й такі, які започаткували власний бізнес з даного напрямку за сприяння служби зайнятості. Серед них і мешканець селища Петрове, фізична особа підприємець Федір Тарабанов.
З метою якісного підбору вакансій для них та вдосконалення роботи щодо взаємодії з соціальними партнерами у цьому напрямку,   службою зайнятості  Хмельницької області проводиться активна робота.
Найбільша база вакансій Чернівецької області
У Рівному створені мобільні групи, які мають на меті інформувати бізнес про механізми фінансової підтримки під час карантинних заходів та карантину «вихідного дня». До складу таких груп увійшли представники департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОДА та служби зайнятості.
В результаті плідної співпраці з ФОП Коптєва Віта Вікторівна фахівці Казанківської районної філії ОЦЗ  видали направлення безробітним для проходження стажування з майбутнім працевлаштуванням на постійне місце роботи в новому магазині
«Ця виставка створена для того, щоб запобігати ситуаціям, пов’язаним із торгівлею людьми. Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо обізнаності людей про потенційні ризики нелегального працевлаштування та підвищення психологічної готовності протистояти злочинним викликам. Використовуємо різноманітні форми роботи. Це тренінги, семінари та індивідуальна робота з клієнтами. Нагадуємо шукачам роботи, що база вакансій державної служби зайнятості відкрита для всіх», - підкреслив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов