21 листопада в Селидівському міському центрі зайнятості відбулася Skype-конференція за участю роботодавця філії «Добропільське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ТОВ "ДТЕК «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ". 
Фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості провели  завершальний навчальний кущовий семінар для фахівців, які виконують функції кар’єрних радників або поєднують їх з виконанням функцій реєстратора.
21 листопада в Кремінському РЦЗ в студії підтримки та супроводу безробітних "Бізне$тарт" провели захід для безробітних із залученням головного спеціаліста відділу економічного розвитку РДА Марини Гнелицької.
Ось і пройшли перші місяці навчання після літніх канікул. Школярі звикають, адаптуються до іншого ритму життя, вчителі планують свою роботу, а Кіровоградський обласний центр зайнятості продовжує втілювати в життя профорієнтаційний проект «Стань студентом на один день», допомагаючи старшокласникам робити перші кроки до своєї мрії.
Учора, 20 листопада, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч, під час якої розглядалося питання взаємодії служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних з числа громадян з інвалідністю.
Співпраця з навчальними закладами є одним із пріоритетних напрямків роботи Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості. Так, 20 листопада в Кам’янець-Подільському індустріальному коледжі відбувся день відкритих дверей, на який було запрошено фахівців центру зайнятості.
Колишня безробітна Віра Бадила стала підприємцем завдяки службі зайнятості, тим самим здійснивши свою давню мрію.
В рамках проєкту «Обираємо професію разом» фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості 20 листопада 2019 року організували професіографічну екскурсію для школярів в ІТ компанію «SoftServe».
Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  за професією «Манікюрник» здобувають нові професійні знання та навички на майстер-класах від провідних фахівців. Днями в рівненському салоні «Women Service» вони ознайомилися із сучасною професійною продукцією та разом із своїми педагогами взяли участь у майстер-класі з підготовки нігтевої пластини до покриття.
Оцінювали конкурсантів журі, до якого входили експерти і провідні фахівці у своїй професійній області від українських роботодавців. Оцінка журі була приємним доказом професійності майстрів Одеського ЦПТО. І місце у компетенції «Зварювальні роботи» - слухач центру Андрій Велигонь (м. Одеса), ІІІ місце компетенції “Перукарське мистецтво” - слухачка центру, а зараз працівниця салону Анжеліка Сінгх.
Директор Вижницької районної філії Чернівецького ОЦЗ Юрій Никифоряк та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Мартиміш 20 листопада 2019 року зустрілися з керівниками ТОВ «Прайд-енерджі».
Стартувала Декада зайнятості осіб з інвалідністю. 20 листопада на базі Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості організовано міні-ярмарок вакансій для даної категорії осіб за участю підприємств міста та району.
Відповідно до пункту 29 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, така особа подає до обраного центру зайнятості відповідну заяву
Професійне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації.
Чоловік вирішив звернутися по допомогу в працевлаштуванні до Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Перебуваючи на обліку, В’ячеслав отримав пропозицію щодо відкриття власної справи. Маючи відповідний фах, В’ячеслав вивчив це питання досконало, переглянув законодавчу базу, зважив всі «за» та «проти». І зрештою прийняв для себе рішення, яке змінило його життя
В Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках декади зайнятості для людей з інвалідністю сьогодні відбувся семінар з техніки пошуку роботи
Ярмарок зайнятості у Полтаві відвідали близько двох тисяч людей!
Взяли участь у майстер-класах за професіями, передивилися презентацію виробів з металоконструкцій і кондитерських смаколиків та мали унікальну можливість оформити кондитерські вироби у 3D форматі – фахівці Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості на Дні відкритих дверей Синельниківського професійного ліцею надавали профорієнтаційні послуги учням загальноосвітніх шкіл міста та Синельниківського НВК
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. У цей день ми згадуємо події Майдану та Революції Гідності, які відбувалися в Україні у 2013-2014 роках.
21 листопада, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк взяв участь у засідання секції директорів закладів професійної та професійно-технічної освіти області.
У цьому переконалися старшокласники Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на профорієнтаційному уроці, який провели для них фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
До Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості звернувся Михайло Таркович. Не зважаючи на те, що вся трудова діяльність Михайла Михайловича з приводу свого працевлаштування була пов'язана з лісовим господарством, він розглядав і інші варіанти працевлаштування. Допомогти чоловікові визначитись та розглянути конкурентні переваги на ринку праці взявся кар’єрний радник. 
Відбулася робоча зустріч очільниці Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Іванни Тимоцко, директора Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Зіновія Вантуха із заступником генерального директора ДП «Плай» Назаром Ватаговичем.
Для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників у Кам’янка-Бузькій РДА під керівництвом першого заступника голови Андрія Вашківського відбулася нарада та засідання спеціальної комісії. 
У приміщенні обласної державної адміністрації вони зустрілися з керівниками профільних обласних управлінь, департаментів та служб міста Черкас. Від Черкаської обласної служби зайнятості участь у засіданні взяв директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.
Сьогодні, 21 листопада 2019 року, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова взяла участь в урочистих заходах на Алеї пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та бійців АТО/ООС
20 листопада профконсультанти Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Ірина Волкова та Олена Філобок, у рамках Декади сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, відвідали Мелітопольську спеціальну школу-інтернат «Гармонія», де навчаються дітки з особливими потребами.
Одним із успішних прикладів реалізації себе можна вважати життєву історію одесита Олексія. Олексій – має інвалідність з дитинства, але цей факт не зупинив 17-річного хлопця, коли він прийшов учнем фрезерувальника на свою першу роботу до Виробничого об’єднання «Електронмаш».
У Всесвітній день дитини фахівці служби зайнятості та бюро правової допомоги розповіли школярам про права дітей, зокрема право на освіту і на працю
20 листопада фахівці Варвинської районно філії Чернігіського обласного центру зайнятості провели профінформаційний груповий захід для учнів Озерянської, Журавської та Гнідинцівської шкіл.
Станом на 1 листопада 2019 року послуги Рівненської служби зайнятості продовжували отримувати 20 безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб та 314 безробітних з числа учасників АТО (ООС).
Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ провела захід «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ЦПТО».
12 листопада у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбулося засідання учасників місцевого партнерства зайнятості у м. Херсон у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».