Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Результати роботи Харківської обласної служби  зайнятості за перші 100 днів роботи на посаді директора Олександра Котукова
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями. 
У цей теплий осінній день сердечно вітаємо наших освітян із професійним святом! 
Вшановуємо героїв сьогодення, які хоробро боронять нашу Вітчизну!
Підприємниця Марина Мартинюк із м.Заставна професійна ведуча свят, мала невеличкий магазин з пакування подарунків. На початку року скористалася грантовою програмою єРобота, отримала кошти на розширення власного бізнесу – відкриття магазину з продажу живих квітів.
Програма поширюється на працедавців, які з 24 серпня поточного року працевлаштували застраховану людину з інвалідністю І або ІІ групи.
Для студентів 4 курсу спеціальності «Прикладна механіка» Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу, відбулася професіографічна екскурсія на ТОВ «ОДП ГРУП». 
Чим корисні для територіальної громади громадські та інші роботи тимчасового характеру? Що такі роботи дають усім учасникам ринку праці? На ці запитання є відповідь.
Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця. 
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні
Серед вдалого працевлаштування внутрішньо переміщених осіб   яскравим прикладом є історія працевлаштування сім´ї Ющенків Олега та Юлії.
Професії, за якими кількість запропонованих роботодавцями вакансій є найбільшою на 1 вересня 2023 року
Із Днем Захисників і Захисниць України!
Новини, які ви могли пропустити
Наразі в базі даних служби зайнятості налічується майже 160 вакансій для вчителів та викладачів. Роботодавці пропонують гідну заробітну плату – до 18 000 гривень. Якщо ви маєте відповідну педагогічну освіту та бажаєте передавати знання дітям – звертайтеся по допомогу у працевлаштуванні до служби зайнятості
«Поки що ми працюємо на вітчизняному ринку, але плани наші амбітні – вихід на світові товарні платформи», - розповідає Маріна.
Для вас роботодавці.Добірка корисних посилань для роботодавців про сервіси та послуги служби зайнятості
З початку року у Чернівецькій обласній службі зайнятості 24 внутрішньо переміщені особи отримали ваучери на навчання для підняття своєї конкурентоспроможності на ринку праці.
«У здоровому тілі – здоровий дух»: саме із таким гаслом живе грантерка Юлія Баранова
Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував особу з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.
З  початку дії воєнного стану 2152 внутрішньо переміщені особи працевлаштовано за сприяння Донецької обласної служби зайнятості.
 За облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І групи — до 100,5 тис грн (15 мінімальних зарплат);  за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю ІІ групи - до 67 тис грн (10 мінімальних зарплат).
Загалом із початку повномасштабної війни на Черкащині працевлаштовано 1064 ВПО
Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом єРобота можна прямо зараз через Дія
В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.
Протягом січня-серпня 2023 року роботодавці регіону подали до Черкаської обласної служби зайнятості майже 8000 вакансій