Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Безробітна жінка, яка звернулася по допомогу у працевлаштуванні до служби зайнятості, зобов’язана своєчасно повідомляти особистому кар'єрному раднику про зміну обставин, які впливають на можливості її працевлаштування, умови виплати матеріального забезпечення та отримання нею соціальних послуг
У перукаря – надзвичайно широкий спектр фантазійних можливостей. Тут тобі і найрізноманітніші стрижки, безліч простих та оригінальних зачісок, і вражаюча колористика фарб. Саме у цих деталях й полягає професійність і майстерність справжнього професіонала, котрий серед безлічі можливих варіантів знайте найкращий і запропонує його клієнту, щоби зачіска, стрижка чи колір волосся не просто пасували, а гармонійно доповнювали образ особи.
Бажаючі підприємці, які мали на меті створити бізнес або розвити вже налагоджену власну справу, подали заявки на отримання державного фінансування для підтримки своєї справи – 304 в першу хвилю та 176 в другу
Російськомовним шукачам роботи у службі зайнятості радять вивчати рідну мову. Допоможе в цьому «Є-мова».
Законодавство дозволяє застосовувати працю іноземців за сумісництвом.
Послугами служби зайнятості області скористалися з початку року понад 40 тисяч безробітних осіб 
Найчастіше роботу знаходили працівники торговельної сфери, будівельники, медики, зокрема, стоматологи.
Для оперативного вирішення питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб Маріупольський міський центр зайнятості вибудовує нові комунікаційні зв’язки з маріупольцями.
Черкаська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Скоротити шлях безробітного до роботодавця та максимально прискорити процес працевлаштування допоможе міні-ярмарок вакансій – один з дієвих та найпопулярніших заходів служби зайнятості. Днями 5 відвідувачів міні-ярмарку вакансій, що проходив в Рахівській районній філії Закарпатського ОЦЗ отримали направлення на роботу до місцевих приватних підприємців.
Історія успішного працевлаштування Інни з Харкова
Історії успішного працевлаштування, якими ми ділимось з вами, відображають невичерпний оптимізм українців та їх віру в найкраще.
Всі в цей час мають пристосуватися до нових умов життя і головне - відчувати себе потрібним і власній родині, і власній країні, де кожен з нас тримає оборону на власному фронті задля загальної перемоги.
Пропонуємо скористатись можливістю й удосконалити знання з української мови, пройти навчання на безкоштовних ресурсах
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
В яких випадках роботодавець може видати на руки головний документ про трудову діяльність працівника
Вимоги роботодавців до своїх потенційних підлеглих постійно зростають. Керівники хочуть бачити на робочих місцях кваліфікований персонал та мати професійну команду.
Станом на 5 серпня 284 роботодавці з Хмельницької області скористались програмою компенсації витрат на оплату праці  за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Станом на сьогодні у базі даних ОЦЗ є пропозиції роботи із заробітною платою від 12 500 грн. до 25 000 грн.
У період карантину та на час воєнних дій в Україні допомога по безробіттю призначається з першого дня реєстрації особи як безробітної на підставі поданої особою відповідної заяви.
На початку травня для пошуку роботи до Кіцманської районної філії обласного центру зайнятості звернулася Світлана Пазюк. До цього часу, впродовж 4 років, жінка працювала вишивальницею.
Незважаючи на воєнний стан, у якому ми перебуваємо, Сумщина не має заборгованості з виплати допомоги по безробіттю
Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, має наразі 7 вакантних місць. Потрібні вихователь, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, невролог, педіатр, ерготерапевт та логопед. Головна вимога до претендентів - уміння працювати з дітьми.
До Запорізького обласного центру зайнятості підприємці-початківці та ті, хто вже мають досвід підприємництва, подали заяви для отримання мікрогрантів: 83 в першу хвилю та 41 в другу.
Державна служба зайнятості щодня оновлює перелік вакансій, в яких працівникам надається житло в різних регіонах України.
Перед поданням грантової заявки необхідно вичитати всі умови і не пропустити жодної деталі. Більшість відмов виникає через те, що претенденти на отримання  мікрогранту не відповідають вимогам.
Перші семеро учасників програми вже здобули право на отримання державних мікрогрантів на суму від 62 до 250 тис. грн.
Щоб отримати статус безробітного необхідно звільнитись з роботи.