Сьогодні, 1 серпня 2019 року в службі зайнятості стартує інститут консультанта роботодавця. Пілотним регіоном для відпрацювання нової технології обслуговування роботодавців виступає Дніпропетровщина.

Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Новий підхід до обслуговування роботодавців має переорієнтувати роботу спеціалістів по взаємодії з роботодавцями з формальної реалізації визначених законом функцій на задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта. Окрема увага приділятиметься обслуговуванню великих підприємств, коли консультанти роботодавців мають спеціалізуватися на особливостях галузей економіки, у яких функціонують такі великі підприємства.

         Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

  • ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;
  • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
  • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
  • підвищити швидкість закриття вакансій;
  • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
  • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
  • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

«Ми йдемо в ногу з часом, а це спонукає до пошуку нових, нестандартних рішень, підходів та форм роботи з нашими клієнтами», – коментує старт нового проєкту Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Так, з урахуванням результатів пілотного проєкту з впровадження Інституту «Консультант роботодавця» на базі Дніпропетровської обласної служби зайнятості, з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця» (наказ Державного центру зайнятості  від 27.12.2019№ 160).

14.01.2020

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням особливостей розвитку місцевого та  регіонального ринків праці, специфіки підприємницької активності регіону і соціальної сфери в цілому.

25.09.2019

2 серпня 2019 року в рамках запровадження на Дніпропетровщині  нового проєкту Консультант Роботодавця фахівці обласного центру зайнятості та  Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ завітали з візитом до лідера металургійної галузі України – міжнародної компанії Метінвест–СМЦ. Ця компанія стала першим підприємством, яке співпрацюватиме зі службою зайнятості в новому форматі надання послуг.

03.08.2019

Новий підхід до обслуговування роботодавців, відпрацьований на чотирьох пілотних центрах зайнятості, базується на задоволенні індивідуальних потреб кожного клієнта: послуги роботодавцям надаються за цільовими групами та за допомогою зручних електронних сервісів.

20.11.2019

Дніпропетровська обласна служба зайнятості підбиває перші підсумки реалізації нової технології обслуговування роботодавців.

05.09.2019