Атовці, які звернулись до служби зайнятості, це люди впевнені у власних силах, цілеспрямовані, готові до активних дій та налаштовані на  результат.

03.11.2020

Надія Прочухан сьогодні не тільки чудовий майстер-перукар, бровіст і візажист, а й успішна бізнес-вумен та власниця студії краси під назвою «NP beauty studio», що в Сумах. А ще зовсім недавно тільки мріяла про це.

29.09.2020

Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості діляться історією про співпрацю з підприємцями Миколою Мочалкою та його дружиною Валентиною.

24.07.2020

Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється.

10.07.2020

Незважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакансії.

Кілька історій про те, як  фахівцям служби зайнятості вдається корелювати попит та пропозицію на ринку праці.

Пані Ользі знайти роботу допомогли соціальні мережі.

06.07.2020

Вдалим підприємцем може стати лише винахідлива енергійна людина з нестандартним мисленням, яка готова досягти поставленої мети, долаючи всі можливі труднощі, що виникають на шляху.

27.10.2020

Майже шість років Олена Григоренко пропрацювала фахівцем в Липовецькому районному центрі зайнятості. Зарекомендувала себе  хорошим спеціалістом, яка протягом багатьох років допомагала шукати роботу безробітним жителям

15.09.2020

В умовах сучасного стану ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із шляхів вирішення питання власного працевлаштування, але й шанс розпочати справу свого життя та досягти у ній успіху.

Таким прикладом є історія фізичної особи-підприємця Катерини Коваль.

22.07.2020

Фахівці центру зайнятості надали підприємниці професійні консультації щодо допомоги по частковому безробіттю на період карантину, вона сформувала необхідний пакет документів, і вже отримала позитивне рішення на отримання зазначеної допомоги. 

09.07.2020

Пані Віра у червні минулого року звернулася за допомогою у пошуку роботи до Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Під час спілкування з кар'єрним радником жінка повідомила, що не має базової професійної освіти, а дізнавшись про те, що служба зайнятості невдовзі організовує професійне навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», була налаштована виключно на здобуття цієї професії.

23.06.2020