Майже шість років Олена Григоренко пропрацювала фахівцем в Липовецькому районному центрі зайнятості. Зарекомендувала себе  хорошим спеціалістом, яка протягом багатьох років допомагала шукати роботу безробітним жителям

15.09.2020

В умовах сучасного стану ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із шляхів вирішення питання власного працевлаштування, але й шанс розпочати справу свого життя та досягти у ній успіху.

Таким прикладом є історія фізичної особи-підприємця Катерини Коваль.

22.07.2020

Фахівці центру зайнятості надали підприємниці професійні консультації щодо допомоги по частковому безробіттю на період карантину, вона сформувала необхідний пакет документів, і вже отримала позитивне рішення на отримання зазначеної допомоги. 

09.07.2020

Пані Віра у червні минулого року звернулася за допомогою у пошуку роботи до Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Під час спілкування з кар'єрним радником жінка повідомила, що не має базової професійної освіти, а дізнавшись про те, що служба зайнятості невдовзі організовує професійне навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», була налаштована виключно на здобуття цієї професії.

23.06.2020

Повернувшись із зони проведення АТО/ООС, Вадим Присяжнюк з Устинівки, що на Кіровоградщині,  започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості.

10.03.2020

Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості діляться історією про співпрацю з підприємцями Миколою Мочалкою та його дружиною Валентиною.

24.07.2020

Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється.

10.07.2020

Незважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакансії.

Кілька історій про те, як  фахівцям служби зайнятості вдається корелювати попит та пропозицію на ринку праці.

Пані Ользі знайти роботу допомогли соціальні мережі.

06.07.2020

За сприяння служби зайнятості чоловік відкрив стоматологічний кабінет.

13.03.2020

Сьогодні в Самборі молочну пекарню «Ромова баба» добре знають шанувальники кави, здоби та свіжої випічки. Адже тут завжди можна вибрати смаколики на своє уподобання: зернові круасани з шинкою, кексики «Цеглинки», булочки з курочкою, а ще – штруделі та яблучні пироги. Увесь асортимент не перелічити!

06.03.2020