оп

Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг за цим Законом та Законом України «Про зайнятість населення» є: 

  • професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях; 
  • профорієнтація; 
  • пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у порядку,   встановленому Кабінетом Міністрів України;
  • надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у  частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», компенсації відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість  населення»;
  • надання роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону  України «Про зайнятість населення»;
  • надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій    громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за  професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України «Про зайнятість населення»;
  • здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб  відповідно до статті 24-1 Закону України «Про зайнятість населення»;
  • інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.

     За Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами забезпечення є: 

  • допомога по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітним підприємницької діяльності; 
  • допомога на поховання у разі смерті безробітного або особи, яка перебувала на його утриманні. 

Послуги громадянам та роботодавцям надаються державною службою зайнятості безкоштовно. Консультацію щодо надання послуг ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості.

 

 

Вимоги до кандидатів:

- рівень освіти від повної загальної середньої
- військова служба за контрактом від 3 років
- відсутність судимостей у кандидата та членів його сім'ї
- добрий фізичний стан

Особам, зарахованим на службу, надається:

28.02.2018

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до будь-якого центру зайнятості України.

Якщо Ви завітали вперше - зверніться до диспетчера-консультанта. Він пояснить як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості.

16.11.2017

Понад 500 вакансій представили шукачам роботи роботодавці Одеси і області під час проведення обласного ярмарку вакансій 20 вересня 2017 року. Шукачі роботи мали змогу ознайомитись із пропозиціями роботи від понад 50 приватних компаній та державних структур.

21.09.2017

30 серпня, у місті Броди Львівської області за участі Президента України Петра Порошенка відбулося урочисте відкриття заводу ТОВ «Електроконтакт Україна», який є дочірньою компанію німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», що належить всесвітньо відомому французькому концерну Nexans.

Будівництво компанії розпочалося рівно рік тому, а вже сьогодні компанія запустила виробництво. До речі саме у 2016 році П. Порошенко особисто закладав капсулу на місці будівництва.

31.08.2017

Офіс реформ Кабінету міністрів України організовує конкурсний відбір близько 1000 державних службовців в 10 пілотних міністерств.

«Це нарешті ті посади, де є підтримка від ЄС і цілком привабливі оклади, буде будуватись нова структура міністерств і нова якість держслужби», - зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов на своїй сторінці в Facebook.

11.08.2017

Якщо Ви шукаєте роботу – зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у її пошуку.

У центрі зайнятості Ви можете самостійно отримати корисну та цікаву для Вас інформацію, а саме:

16.11.2017

За допомогою служби зайнятості у 2017 році на підприємство «Бердичівська фабрика одягу», яка виробляє одяг під брендом «MUST HAVE» було працевлаштована61 особу. Крім того в поточному році 12 осіб з числа безробітних проходили стажування безпосередньо на робочих місцях.

21.09.2017

Компанія «Аутомотів Електрік Україна» є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Завдяки високій якості кабельної продукції, що виготовляється, компанія PRETTL є надійним партнером для виробників автомобілів. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, оскільки мають високий стандарт якості.

07.09.2017

ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», який налічує понад 4000 співробітників, та займається виготовленням титанової продукції набирає через службу зайнятості нових співробітників – відкрито близько 30 вакансій.

18.08.2017

Публічне акціонерне товариство «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» виробляє обладнання для гірничорудної промисловості та є одним з найстаріших машинобудівних підприємств Харківщини. Роботу підприємства забезпечує понад 1600 співробітників, частина з яких була укомплектована за сприянняСлужби зайнятості. Лише протягом останніх 2 років служба зайнятості влаштувала на підприємство понад 50 співробітників. Наразі підприємство має ще 33 вільнівакансії.

10.08.2017