Ви перебуваєте на території бойових дій або тимчасово окупованій території

Ви перебуваєте на безпечній території в Україні

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

1. Зареєструйтеся через  або персональний кабінет на порталі Державної служби зайнятості через КЕП або BankID. Інструкція з реєстрації кабінету тут

2. Заповніть поля заяви. Додайте необхідні документи.

3. Підпишіть і подайте заяву на отримання або поновлення статусу безробітного та на призначення виплати допомоги по безробіттю.

Якщо на час подання заяви про надання (поновлення) статусу безробітного або призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю ви є внутрішньо переміщеною особою або особою, яка перебуває на територіях, на яких ведуться бойові дії, у якої не розірвані трудові відносини (крім осіб, які були керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також особами, які обіймають виборні посади) така особа має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши безпосередньо до обраного вами центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця про припинення трудового договору. Завантажити заяву 

Відстежувати статус заяв, в реальному часі, ви можете в персональному кабінеті на порталі Дія чи вебсайті Державної служби зайнятості.

 

 

1. Зареєструйтеся через  або персональний кабінет на порталі Державної служби зайнятості через КЕП або BankID. Інструкція з реєстрації кабінету тут.

2. Заповніть поля заяви. Додайте необхідні документи.

3. Підпишіть і подайте заяву на отримання статусу або поновлення безробітного та на призначення виплати допомоги по безробіттю.

Ви  також можете обрати на мапі чи в переліку зручний для відвідування центр зайнятості.

1. Підготуйте перелік необхідних документів, який можна завантажити тут.

2. Співпрацюйте з Вашим кар'єрним радником щодо пошуку роботи або здобуття нової професії, спеціальності чи навичок.

 

 

 

Відстежувати статус заяв, в реальному часі, ви можете в персональному кабінеті на порталі Дія чи вебсайті Державної служби зайнятості.

 

 

СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО НАБУВАЄТЬСЯ В УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПОРЯДКУ

 У разі бажання припинити статус Ви можете подати заяву через:

  

✔ персональний кабінет на порталі Державної служби зайнятості.

✔ звернувшись особисто до центру зайнятості. Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється.     

ВИ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН

1. Зареєстрованому безробітному необхідно обов'язково зв’язатись із Вашим кар’єрним радником та повідомити про  перебування за кордоном або намір виїхати.  У разі перебування зареєстрованого безробітного у період реєстрації за межами України одноразово понад 14 календарних днів або сукупно понад 60 календарних днів протягом року (крім документально підтверджених випадків, пов'язаних з виїздом зареєстрованого безробітного за кордон на лікування (у тому числі членів його сім'ї) або у зв'язку із смертю близьких родичів, нещасним випадком, що стався за кордоном із зареєстрованим безробітним або членами його сім'ї, відсутністю транспортного сполучення та можливості повернення в Україну у зв'язку з карантином, надзвичайною ситуацією, надзвичайним станом або іншими обмежувальними заходами, що введені країною або транспортною компанією) реєстрація припиняється.   

2.  Для припинення реєстрації в Державній службі зайнятості, вам необхідно заповнити форму через  або персональний кабінет на порталі Державної служби зайнятості. Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється автоматично. 

3. В разі повернення в Україну Ви зможете звернутися до служби зайнятості для отримання послуг відповідно до чинного законодавства.

Як зареєструватися в центрі зайнятості 
Наші інформаційні канали в соцмережах:    

"Гаряча лінія" Державної служби зайнятості: +38 0800 600 288.

Онлайн-підтримка через наш чат-бот в  або Facebook Messenger  


     Реєстрація у службі зайнятості онлайн   


     Права та обов’язки зареєстрованих безробітних


    Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу


    Порядок надання допомоги по безробіттю